Jump to content

Filtr výrobců pro 1.4


Jenda Benda

Recommended Posts

Zdravím,

sháním filtr pomocí kterého by šlo filtrovat výrobce v kategoriích. Po rozkliknutí kategorie např. xyz bych nahoře chtěl roletku pro filtrování výrobců. Na broucek-a-beruska.cz to mají, ale max pro v.1.3. Poraďte prosím, kde koupit, popřípadě modifikovat ten od broučka nebo nabídněte programování.

Díky

Link to comment
Share on other sites

Jojo, blocklayered jsem našel, ale jelikož mám kolem 60 výrobců, přijde mi to dost nepřehledný řešení pro zákazníky. Raději bych teda jak je nahoře roletka pro třídění podle ceny atd., tak vedle podobnou roletku s výrobci. Super by bylo, aby to fungovalo také obráceně, tedy v bloku s výrobci, kde by byla stejná roletka, ale načítala zase kategorie (panske, damske,...) Je něco takového? Popřípadě naprogramoval by mi to někdo za úplatu?

Link to comment
Share on other sites

nikdo neříká, že blocklayered musí vypadat tak, jak vypadá... změníš v kódu z checkbox na select a máš to hotové. potom si musíš malinko vyhrát s tím, aby se ti to zobrazovalo v center panelu, na foru najdeš také zavěšení do hook a máš to. tedy v základním provedení. jestli chceš, pošli link na shop do PM a můžeme se na to podívat.

Link to comment
Share on other sites

JACKRABBIT: Jenže hned v prvním příspěvku autor píše, že potřebuje něco pro v1.4 a že na broucek-beruska mají filtr právě jen do v1.3.

 

Jinak akorát jsem přesně to samé nedávno dělal pro jednoho klienta a musíš si pohrát s modulem blocklayered - musel jsem přidat hook pro zavěšení nad zboží a upravit css aby se vše vypisovalo pěkně vedle sebe.

Link to comment
Share on other sites

Myslim že to bude fungovat, mezi 1.3 a 1.4 není takový rozdíl a myslim že vůbec žádný v souborech, který by měly tenhle modul ovlivnit.

 

A přeci jenom stačí napsat Broučkovi aby to testnul na 1.4 a případně doladit. On je myslim stejně vstřícnej jako já a nedělá to zadarmo :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...