Jump to content

paypal ödeme ayarı. TL yi dolar olarak ödeme

Recommended Posts

• 1 month later...

ya ben bu tür konuları görünce kafayı yiyecem.bizim türk milleti gercekten bukadar cahilmi? daha yönetim panelini kullanmasını bilmiyorlar. yönetim paneli türkce neyin ne olduğuda yazıyor ama bizim armutlar yok efendim armut piş azıma düş diyor biraz araştırın aaaaa olmadı ama

ya ben bu tür konuları görünce kafayı yiyecem.bizim türk milleti gercekten bukadar cahilmi? daha yönetim panelini kullanmasını bilmiyorlar. yönetim paneli türkce neyin ne olduğuda yazıyor ama bizim armutlar yok efendim armut piş azıma düş diyor biraz araştırın aaaaa olmadı ama

Kardeşim Arkadaş bi soru sormuş
HAKARET ETMENE GEREK YOK

Hem buarada Paypalda TL dönüşümü henüz yok

ama okumadan konu açıyorlar. hele keni başlarına konu açmadan araştırma hiç yok, kızmamak ellimde değil.

arama kutusuna kelime girip aratmak bukadar zormu?
hem daha öncedende başka konularda türkce dönüşümünün mümkün olmadığı belirtilmiş.

Paypal ile ödeme almak istiyorum fakat dolar olarak çevirmiyor ve TL ne ise onu kesiyor.

Örneğin 10 TL lik bi alışverişi paypal ile ödemek istendiğinde 10USD olarak paypal alıyor. Ödemeye geldiğinde dolara nasıl çevirebiliriz bunu. Sorunu çözen var mı acaba.

Paypal için geçerli kur olarak USD seçersen 10Tl nin usd karşılığı paypal ödeme ekranında gelir. Ve bunu TL yapma imkanın yok paypalın Tl ye desteği yok.

teşekkürler

• 2 years later...

ama okumadan konu açıyorlar. hele keni başlarına konu açmadan araştırma hiç yok, kızmamak ellimde değil.<br/><br/>arama kutusuna kelime girip aratmak bukadar zormu?<br/>hem daha öncedende başka konularda türkce dönüşümünün mümkün olmadığı belirtilmiş.

Hasan bey haklısınız ama yazdığınız çok sert olmuş. Biraz daha anlayışlı olmanızı rica ederim.

Ayrıca insanlarımzın (TC vatandaşları) cahil olduğuna katılmıyorum. Ben inglizce formunda FTP nin ne olduğunu soran İtalyanlar, almanlarla karşılaşıyorum. Hiçbirine kızmadım. Hepsine nazikçe cevap verdim. Yabancıların içinde yazılımcıyım diyen bir sürü insan bize pm atıp çok komik sorular sorabiliyor.

Forumda Başar abi(basar67) gibi yazılım dehaları var. Yüzlerce yabancının çözemediği problemleri (CTYPE sorunu gibi) Türkler çözdü.

Diğer arkadaşların soruları da abest değil. Bizim tek sorunumuz birbirimize kaba davranmamızdır.

• 4 months later...

Kapitalist paypal 10 tl mizi yiyip duruyo :angry: hesap onaylatamıyoruzda. girdiğimiz banka hesaplarına parada çekemiyoruz.geri iade edip duruyo parayı. bitirene kadar pes etmicek heralde.

looserjack aynı sorunla bende bğuştum baya bi . türkiyede paypal ofis açtığı zaman bu uygulamayı getirdi. paypal hesap adı ile banka hesap adı aynı olması gerekiyor. ekledğin banka hesabı paypal hesabınla olsun yada hesap adını bank hesap adı ile değiştir. paypalden yardım konulu mail atarsan arkadaşlar türkçe olarak yardım ediyorlr.

hatta benim senin gibi giden 10tl leri iade ettiler.

kolay gelsin

• 5 weeks later...

Senin sorununu doğru anladıysam TL kur cod ayarın tl yada ytl görünüyor onu TRY yapman gerekli,

diğer bir çözüm ise doları örneğin 0.54 girersen aynı hesap olarak müşteri öder. sanırım sende dolar 1 olarak gözüküyor.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...