Jump to content

[ÜCRETLİ MODÜL] Çoklu Para Birimi

Recommended Posts

AÇIKLAMA

Prestashop'un hem ülkemizde içi hem yurt dışında en çok beklenen çözümü olan çoklu para birimi desteği artık hazır. Multicurrency Ne işe Yarar ? Modülün 4 temel özelliği bulunuyor:

Her ürün için istediğiniz para birimini seçebilirsiniz

Mağaza kurları artık otomatik güncelleniyor

Ürün fiyatları da otomatik güncelleniyor.

Ürün fiyatları otomatik olarak yuvarlanıyor.

trans.gif

ÖRNEK

100 usd ye satılacak bir ürünümüz var. Fakat sitemizin ana para birimi TL.

Örnek Kullanım

Ürünün kayıt ve güncelleme sayfalarında ürün bilgilerinin altında kur seçim kutusu var. Buradan USD yi seçip ürün fiyatını 100 usd olarak giriyorum ve kaydediyorum.

Ana sayfada ürünün fiyatı 183.71 TL olarak görülüyor.

3 saat sonra dolar yükseliyor ve ön sayfadaki ürün fiyatı 189.63 TL oluyor. (Hiçbir müdahalede bulunmadım.)

Eğer modülün ayarlarından yuvarlamayı seçersem ürünün fiyatı 160.00 TL olacaktı.

3 saatte bir ürünün fiyatı kendiliğinden güncellenecek. Bundan sonra bu ürünün fiyatı tekrar tekrar güncellememe gerekm kalmıyor modül bunu benim için otomatik olarak yapıyor.

ÖZELLİKLER

• Prestashop 1.2.5 ile 1.4.x arasındaki tüm versiyonlara uyumludur
  • Ömür boyu çalışma garantilidir
  • Güncellemeler ücretsizdir
  • Ücretsiz E-posta ve forum desteği bulunmaktadır.

Türkiye'de bulunan e-mağazalar için ücretsiz kurulum da yapılmaktadır. Kurulum isteyecekler; lütfen sipariş işlemi sırasında not bırakınız.

İNDİRME SATIN ALMA

http://prestashopmod...html?isolang=tr

İLETİŞİM

EticSoft http://eticsoft.com

0 (242) 241 59 85

[email protected]

NOTLAR:

1.) Şu an itibariyle İtalya, Fransa, Romanya başta olmak üzere bir çok dünya ülkesinden mağazalara tarafımızdan satışı gerçekleştirilmiştir.Tamamen bir Türk Firması olarak ürettiğimiz bu ürün EticSoft kalitesi ve güvencesi altındadır. Tüm ürünlerimizin her zaman arkasındayız.

3.) Yaklaşık 1 yıl önce geliştirilmiş olup 6 ay boyunca test edilmiş ve 11 versiyon güncellemesi yapıldıktan sonra kararlı versiyon olarak yayınlanmıştır.

2.) Maddi sebeplerden dolayı satın alamayan Türkiye'deki kullanıcılar için görüşmeye hazırız.

• Like 3

• 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...

Merhaba Mahmut bey,

Bu modul işime yarayıp yaramayacağını bilmiyorum ama durumumu açıklamak isterim...

Mağaza da satılan bazı ürünler direk TL  bazıları da $ ve Euro üzerinden fiyalanmakta Admin panelinde girişte mesela X ürün için 100 TL derken Y ürün için 100 $ girmek isterim... buna uygun bir module mudur bu?

Merhaba Mahmut bey,

Bu modul işime yarayıp yaramayacağını bilmiyorum ama durumumu açıklamak isterim...

Mağaza da satılan bazı ürünler direk TL  bazıları da $ ve Euro üzerinden fiyalanmakta Admin panelinde girişte mesela X ürün için 100 TL derken Y ürün için 100 $ girmek isterim... buna uygun bir module mudur bu?

Merhabalar

Evet tam olarak bahsettiğiniz işi yapmanıza uygundur. . 

• Like 1

• Create New...