Jump to content

Nova komercna sablona


Daniel Medo

Recommended Posts

Ahojte vsetci, vytvoril som komercnu sablonu pre prestashop v1.1

Demo mozte najst tu: http://templates.microart-design.sk

Stranka je optimalizovana pre Firefox 3.0, IE6, IE7 a tiez som ju otestoval aj v Opere 9.63

Co dostanete ak sa rozhodnete kupit tuto sablonu:

- poslednu verziu prestashopu aj so sablonou
- photoshop subory pre dalsie upravy
- bonusovy modul: odkazy v hlavicke stranky napojene na prestashop cms system

to vsetko len za 66.39EUR za jeden download.

Ak sa najde niekto, kto chce kupit tuto sablonu ako plnu verziu tak cena je 365EUR
Po zakupeni plnej verzie tuto sablonu prestanem predavat.

Kto ma zaujem o kupu mi moze napisat sukromnu spravu.

Daniel

----------------------------------------------------

EDIT: Ak chcete mozte okomentovat danu sablonu v tejto teme. Ci sa vam lubi alebo nie, chcem vediet vase nazory. Podla nich spravim novu sablonu.

5465_xaqsf9Vf0kM5lvFZ2Tpk_t

Link to comment
Share on other sites

Ja nikoho nenutim kupovat tu sablonu, namiesto: "No, raději si to předělám sám" si mohol napisat ake farby alebo co by si zmenil v tej sablone. Mienim vytvarat dalsie sablony, toto bola moja prva komercna, takze treba brat trochu aj na to ohlad. Radsej by som bol keby clovek napisal co sa mu lubi, aby som napr. ja konkretne mohol podla toho vytvarat dalsie sablony...

Link to comment
Share on other sites

To je pravda, na prvy pohlad je to presta a to preto lebo som nechcel odstranovat v zdrojovom kode napojenia na moduly (takzvane hooks) ale to uz je moj problem ;) Clovek sa uci z vlastnych chyb ktore narobil, tak dufam ze moj dalsi dizajn sa uz bude lubit viac :)

Link to comment
Share on other sites

Jako výsledný layout je pěkný, lepší než presta, obzvlášť informační menu nahoře. Jen dle již shlédnutých layoutů běžících na jiných OS e-shopech vím, že lidé, co dělají takové layouty dovedou udělat takový, že na první pohled nepoznáte na čem to běží. :-) Ale v klídku, je to nadprůměr ;-)

Link to comment
Share on other sites

Jako layout to není špatné, ale moc práce sis s tím nedal. Pořád to vypadá jako Prestashop. Dělám již 3 prestashop a vím, že čím více se zasahuje do kódu, tím déle trvá odlazení případných chyb. Já raději udělam nejdříve design a na něj potom pasuju prestashop.. Je to pomalejší, ale obchod vypadá jinak .. :) Jo a ta hněda je fuj .. Říká se 100 lidí 100 chutí a mě osobně hnědá nevoní . ;-)

Link to comment
Share on other sites

Inu, nejlepší bude, když sem prskneš link a ukážeš nám jak se to "má dělat". :-D A nestyď se. S tou hnědou je pravda, že né všude lze použít. Já mám ale co říkat, teď jsem dělal layout pizzerky (jen prezentace) a taky v hnědé. :-) Takže jak pro koho hnědá ano nebo ne.

Link to comment
Share on other sites

Tomas_hubik: ja nemam problem zasiahnut do kodu, to som zase nechcel ani napisat, v tomto prvom dizajne som chcel len vsetko zachovat tak ako v povodnom prestashope. Ak by som nerobil najprv dizajn (tak ako to robis ty) tak by som nemal pripraveny photoshopovsky subor alebo si myslis ze ten som vytvoril az ked bol dizajn nakodovany? :) Kazdy ma rad inu farbu a iny styl dizajnu, je tazke spravit dizajn ktory sa bude lubit 100%ne kazdemu... Dostavam sukromne spravy od ludi ktorym sa dizajn lubi aj s tou hnedou aj s tou ruzovou, proste ako si napisal 100 ludi = 100 chuti...

Moj dalsi dizajn uz bude uplne iny a nebude dychat z neho ten povodny prestashop dizajn. Pre mna je dolezite aby mi ludia napisali co si o mojej robote myslia, podla toho spravim dalsiu robotu tak aby sa im to lubilo viac...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...