Jump to content

Pošta z E-shopu chodí do SPAMu


Barbar

Recommended Posts

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu, ohledně příchozí pošty.

Na dvou počítačích používám Outlook a od 11.10.2011 mi začaly objednávky, přesněji veškeré maily z E-shopu www.eshop.japas.cz chodit do nevyžádané pošty jako SPAM. Tyto maily mají vždy v předmětu text: [Vaše zabezpečení] Myslím že to ale nebude předmětem mailu, jelikož když odešlu mail z Outlooku se stejným předmětem, tak mail dorazí v pořádku.

Prosím vás o radu, jak tento problém vyřešit.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu, ohledně příchozí pošty.

Na dvou počítačích používám Outlook a od 11.10.2011 mi začaly objednávky, přesněji veškeré maily z E-shopu www.eshop.japas.cz chodit do nevyžádané pošty jako SPAM. Tyto maily mají vždy v předmětu text: [Vaše zabezpečení] Myslím že to ale nebude předmětem mailu, jelikož když odešlu mail z Outlooku se stejným předmětem, tak mail dorazí v pořádku.

Prosím vás o radu, jak tento problém vyřešit.

 

to obcas outlook dela, ( zvlast u domen 2 radu tj. xxx.xxx.cz) neni nic jednodusiho nez udelit teto adrese trvalou vyjimku, resp. ze tento email je duveryhodny v outloku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

to obcas outlook dela, ( zvlast u domen 2 radu tj. xxx.xxx.cz) neni nic jednodusiho nez udelit teto adrese trvalou vyjimku, resp. ze tento email je duveryhodny v outloku

 

No jo, ale to zacčalo dělat po 2 letech z niceho nic. Vyjímku jsem udělil, ale stale vše z eshopu chodi do spamu. Veškeré maily které odešlu ze stejné e-mailové adresy na jinou, aniz by to generoval shop, dorazí v pohodě do doručené pošty, ale jakmile někdo vytvoří objednávku, nebo pošle jakýkoliv dotaz pomocí kontaktního formuláře, tak to skončí nakonec vše ve SPAMu.

Používám verzi 1.3.0.2

Moc prosím o radu.

Link to comment
Share on other sites

Mě napadá, že tvůj poskytovatel hostingu si nainstaloval novou ochranu pro mailserver, která má nastavené jinak levely potencionálního spamu, pokud máš přístup do webového rozhraní mailboxu, mělo by tam být nastavení pro spam, kde můžeš hranici snížit nebo vypnout, případně se dotázat admina.

Link to comment
Share on other sites

Musíš kontaktovat správce serveru. Vypadá to, že ze stejné mašiny by někdo mohl posílat spamy a server se dostal na černou listinu. To musí vyřešit správce.

 

Je to ponaučení. Já jsem něco podobného zažil u připojení k netu, kdy celá lokální kabelová síť byla za routerem. Ten se pak dostal na blacklist kvůli nějakému spamerovi a pomohlo jedině přiřazení pevné IP adresy. Možná tady pomůže přesun na jiný server, ale pokud si toho správci nehledí, tak bych se podíval po jiném hostingu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...