Jump to content

Přesun na jinou doménu


vasekcekal

Recommended Posts

Zdravím,

již jsem dá se říci pokrořilý franta uživatel PS, takže instalaci, upgrade a provoz zvládám. Ale nyní mě čeká něco trochu jiného.

 

Dejme tomu mám připravený shop k přesunu na shop.xxx.cz a potřebuji jej přesunout na xxx.cz

 

Klasicky si shop.xxx.cz i s databází zazálohuji

 

Již jsem toto jednou dělal, ale ne s PS. Dohodl jsem se s webhostingem, aby mi vše ze subdomény "shop" nahradil za obsah subdomény "www", kde je uložen starý web a kde bude nový shop. Do teď je to v pohodě. Jen si potřebuji napsat a setřídit věci co je poté třeba udělat tak, aby shop bez omezení fungoval a někdo mi to okomentoval že to bude OK nebo že jsem jen ten běžnej franta uživatel :D:rolleyes:

 

Poté si vytvořím databázi pro shop, kam nakopíruji zálohu z db pro shop.xxx.cz a v databázi si upravím řádky PS_SHOP_DOMAIN a PS_SHOP_DOMAIN_SS z shop.xxx.cz na xxx.cz pak v settings.inc.php ručábo nastavim přístup k databázi (a novou adresu?). Vlezu do administrace a znovu vygeneruji .htaccess.

 

(ono by se s tou db ani nemuselo šaškovat, ale když budu chtít nechat shop.xxx.cz jako testovací verzi na pokusy tak bude lepší aby to mělo databáze oddělené)

 

Hurá a shop běží bezproblémů! :o

 

Mám pravdu? Jen si chci pro jistotu předejít problémům s omezení funkčností webu. Díky :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...