Jump to content

RAD-X

Recommended Posts

Ahoj presta kolegáčci :)

Chci se zeptat jestli existuje nějaký modul nebo úprava pro paměť košíku.

Konkrétně:

Uživatel se přihlásí, nakliká si něco do košíku a odhlásí se.

Po čase se uživatel zase přihlásí a pokračuje v nákupu.

 

Vím že prestashop má podobnou možnost už integrovanou. Ale jen podobnou, protože obsah košíku zůstává v paměti i po tom co uživatel už dokončil nákup a znova se přihlásí - což je pro uživatele matoucí a nebo minimálně otravné - vždy po nákupu a novém přihlášení musí vyprázdnit košík.

Link to comment
Share on other sites

Pokud je košík plný i po dokončení nákupu, tak je to chyba a ne funkčnost PS.

 

Správně dojde s dokončením objednávky k vyprázdněná košíku. Už se mi při ladění taky stalo, že se to nevedlo, ale jak říkám, bylo to chybou v kódu a po jejím odstranění se to spravilo.

Link to comment
Share on other sites

Jen aby jsme se pochopili. Košík se po nákupu vyprázdní, uživatel se odhlásí. A když se opět přihlásí tak má v košíku obsah jeho předešlé objednávky.

Nemysel jsem si že se jedná o chybu když je v nastavení v infu k této vlastnosti napsáno:

After customer logs in, recall and display contents of his/her last shopping cart.

Respektive nemyslím si že by to takto napsali. Tj. "display ... last shopping cart." Ale možná to zkusím zítra hodit do Bug Trackeru a uvidíme co z toho vyjde. A to jelikož mi to dělalo tuším i na fresh instalaci presty 1.4.4.0 a i po upgradu na 1.4.4.1.

Možná to ještě ověřím....

Link to comment
Share on other sites

Takže když jsem shop se zlobivým košíkem napojil na databázi s fresh instalací, košík funguje jak má.

Z toho vyplývá, že problém není v souborovém systému (ve skriptech), ale někde v nastavení/databází.

Jdu zkoumat dál. :)

Link to comment
Share on other sites

Platební moduly jsem zkusil odinstalovat a nepomohlo tak jakožto xx dalších pokusů. Nakonec jsem se naštval a skombinoval fresh databázi s aktuální databází obchodu. Bohužel jsem to dělal při chvílích volného času a nekontroloval přesně která tabulka v db (potažmo nastavení) onen problém způsobila. Tudíž nezbývá než se modlit aby se problém neopakoval. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...