Jump to content
Sign in to follow this  
cherryboss

Jak vložit modul přímo do kódu

Recommended Posts

Ahoj všem,

s PrestaShopem začínám a hned si nevím rady. Potřeboval bych dát blok s košíkem do hlavičky stránky. Resp. jestli je nějaký způsob, jak umístit blok s nějakým modulem přímo v kódu. Děkuji

Nevím, přesně co myslíš , ale je dobré se podívat jak presta funguje.

No jde mi o to, jestli jde vůbec udělat něco takového co je v přiloženém obrázku. Je tam vidět, jak bych chtěl umístit ten košík.

Děkuji. Ten web je rozložením opravdu dost podobný. Ještě jeden dotaz: Kde se můžu podívat, jak PrestaShop funguje? doc.prestashop.com/dashboard.action mi nejde nějak načíst. Hledal jsem třeba jak fungují ty "HOOK" našel jsem i, jak udělat vlastní. Dělal jsem vše podle návodu a stejně nenastala žádná změna.

Děkuji. Ten web je rozložením opravdu dost podobný. Ještě jeden dotaz: Kde se můžu podívat, jak PrestaShop funguje? doc.prestashop.com/dashboard.action mi nejde nějak načíst. Hledal jsem třeba jak fungují ty "HOOK" našel jsem i, jak udělat vlastní. Dělal jsem vše podle návodu a stejně nenastala žádná změna.

Dost se toho dozvíte zde http://www.nethercottconstructions.com/en/content/32-prestashop-development-guide

Sign in to follow this  

Important Information

Cookies ensure the smooth running of our services. Using these, you accept the use of cookies. Learn More