Jump to content

bankwire 2 - druhý modul pro platbu na účet


carbik

Recommended Posts

Zdravím,

na Prestě 1.4.4.0 se pokouším o klonování modulu "bankwire". Tedy modulu platby na účet.

Jeden pro platbu v Kč a druhý pro Euro.

 

Zkoušel jsem po netu hledat návod a dostal jsem se k tomu, že modul je viditelný v administraci, lze měnit jeho nastavení, nabídne se pro výběr, ale po zmáčknutí "potvrdit platbu" mám jen prázdnou stránku.

Případně dostanu hlášení "Fatal error (OrderHistory -> id_order_state is empty)"

 

Okamžitě po kliknutí na "potvrdit platbu" tlačítko zmizí (asi to bude mít souvislost).

 

Přikládám své úpravy, bude tam asi jen malá chybka, ale nevím kde.

bankwire2.zip

Link to comment
Share on other sites

Trochu jsem dále experimentoval a zjistil jsem, že modul bankwire z trochu starší verze než je 1.4.4.0 funguje.

Stačí na určitých místech změnit bankwire třeba na bankwire2 - tak jak jsem to udělal. Toto v aktuální (nové) verzi modulu bankwire nestačí udělat - viz první post.

Zde ho přikládám, beru to jako prozatimní řešení.

bankwire2.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Moc nechápu tvojí motivaci. Osobně mám v bankwire modulu uvedeno více účtů, pro Kč, EUR, s jejich IBANy, SWIFTy atd. Kdyby těch účtů bylo 5, pro každou měnu jeden, tak si plátce jednoduše jeden vybere a je to bez komplikací.

Link to comment
Share on other sites

tuk66, ja nemam moznost v nastaveniach modulu "Bankwire-Platba prevodom na účet" nastavovat rozne ucty

Tento modul umožňuje zadání obsáhlého textu, který může obsahovat číslo účtu, název banky apod. To co myslím já, je vložení informací o jednom nebo více účtů najednou. Tyto údaje se pak zobrazí zákazníkovi po dokončení objednávky a dostane je i emailem.

Link to comment
Share on other sites

Motivace je jednoduchá. Zákazník z česka si vybere platbu na účet, zobrazí se mu tedy účet u české banky. Zákazník ze Slovenska (když přepne obchod do slovenštiny) a vybere si platbu na účet, zobrazí se mu účet slovenské banky.

 

Pak se nemůže vymlouvat, že nevěděl, přehlédl, špatně poslal apod.

Link to comment
Share on other sites

Motivace je jednoduchá. Zákazník z česka si vybere platbu na účet, zobrazí se mu tedy účet u české banky. Zákazník ze Slovenska (když přepne obchod do slovenštiny) a vybere si platbu na účet, zobrazí se mu účet slovenské banky.

 

Pak se nemůže vymlouvat, že nevěděl, přehlédl, špatně poslal apod.

Ale no tak. To už děláš ze zákazníků nesvéprávné jedince. Pokud se někdo probral PrestaShop checkoutem až na poslední stránku, tak určitě dokáže zaplatit na správný účet.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...