Jump to content

Paginare


danielgeo

Recommended Posts

salut , pot sa postez un link pentru o parere mai ampla? pana una alta, am un magazin online, am facut o categorie noua "produse promotionale" si am alocat prin "bifare" unele produse care se gasesc si in alte categorii (eu tind sa cred ca de aici incepe problema) cert e alt lucru, paginarea nu functioneaza de la pagina 2,3,4 sau Inainte, pur si simplu ramane pagina alba daca ii dau next page. Daca ii zic sa afiseze 20 de produse pe pagina apar si celelalte produse. Bun, am facut si o sub categorie acestei categorii am alocat si acesteia produsele , poate asa merge si surpriza! nu functioneaza! (de mers nici atata ca nu are picioare). Problema e alta, la celelalte categorii nu intampin aceasta probleme si paginarea functioneaza normal.

As avea nevoie urgent de un sfat daca este posibil. Si inca ceva, este crudul adevar, in momentul de fata cms-ul prestashop e cam la pamant, trebuie sa apreciem ca este opsen source, dar cam atat, comunitate romaneasca alcatuita din 2-3 oameni.... cred ca am zis tot.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...