Jump to content

Jak editovat css ve verzi 1.4.x.x.? Nefunguje :(


jarrii

Recommended Posts

Zdarec,

do ted jsem pouzival prestu verze 1.3.x.x. Nainstaloval jsem si novou verzi 1.4.x.x.a chci si opet pohrat s css souborem (nevyhovuje mi vzhled), ale provedene zmeny se neprojevi. Pokud v dane sablone zmenim jakoukoliv polozku v global.css, tak se zmena neprojevi. Nevite, kde muze byt problem? Docela to nechapu :-D Diky za jakoukoliv radu.

Link to comment
Share on other sites

Změna v CSS se nemusí projevit, pokud prohlížeč použije svojí verzi z cache a ne změněnou. Pokud používáš CCC v 1.4, tak v /themes/*/css/cache je uložený jeden spojený CSS styl a podle nastavení v administraci se nemusí s každým obnovením stránky tvořit nový. /tools/smarty/compile v tomto případě asi nepřichází v úvahu, protože tam jsou uložené přeložené HTML kusy kódu a ne CSS.

 

Všechno jsou to místa, kde jsou uložené různě staré verze CSS a proto se změna v global.css vůbec nemusí okamžitě projevit.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem zkusil nainstalovat prestu na jinou domenu u stejneho providera s nastavenim nucena kompilace ANO, Cache NE. Zmenim css a vse funguje jak ma. Takze to vidim na nejaky poskozeny soubor nebo neco takoveho....predpokladam, ze chybu asi nedohledam, takze to vidim na reinstall shopu. Mam z toho trochu obavy, protoze tam uz mam docela dost narvanych produktu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...