Jump to content

platby


Josef

Recommended Posts

Jsem úplně zoufalý, PrestaShop jsem instaloval už asi desetkrát, ale když dám menu Platby, tak zde prostě není nic vidět, žádné varianty Paypal, dobírka a podobně... když se přihlásim jako zákazník, dam zboží do košíku, dojdu k poslednímu kroku, tam mi naskočí výběr ze tří druhů plateb, ale pokaždé to pak vyhlásí chybu, protože ty platby nevidím a nemůžu definovat ani já jako administrátor :( neví někdo co s tím? viz obrázek

5141_X6qRYUs4DT9LnYwX6KqX_t

Link to comment
Share on other sites

Klepni na to "Add." Tam by sa ti mal rozbaliť zoznam všetkých modulov ktoré máš v Preste dostupné. Ak tam nemáš žiaden tak si ich musíš niekde stiahnuť. Skús potom prejsť toto forum alebo oficialne české forum. Tam by základné platobné moduly mali byť. Slovenská verzia základné platobné moduly obsahuje takže som nebol nútený hľadať kde sa dajú stiahnuť.

Link to comment
Share on other sites

Pozri sa do adresára prestashop/modulles aké tam máš podadresáre. Ak tam nemáš nič tak si tam ručne nakopči z inštalacie nanovo jednotlivé moduly. Inak ti neviem poradiť, ako som už hovoril v slovenskom prestashope 1.1 máme najbežnejšie moduly štandartne.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Jsem úplně zoufalý, PrestaShop jsem instaloval už asi desetkrát, ale když dám menu Platby, tak zde prostě není nic vidět, žádné varianty Paypal, dobírka a podobně... když se přihlásim jako zákazník, dam zboží do košíku, dojdu k poslednímu kroku, tam mi naskočí výběr ze tří druhů plateb, ale pokaždé to pak vyhlásí chybu, protože ty platby nevidím a nemůžu definovat ani já jako administrátor :( neví někdo co s tím? viz obrázek


Mam presne ten isty problem. Ani pri novej instalacii sa mi platobne modyly v payment nezobrazia, no pri nakupe sa mi v shope zobrazuju. :(
Link to comment
Share on other sites

Skuste si nastavit zobrazovanie chyb v obchode, mozno to pomoze.

Chodte do adresara config, otvorte si subor config.inc.php a na riadku 4 najdete tento kod:

@ini_set('display_errors', 'off');



prepiste ho na tento:

@ini_set('display_errors', 'on');



Toto sa mi stalo ked som vytvaral jeden platobny modul, chyba moze byt rozna, u mna to bol preklep v jednej funkcii.

Link to comment
Share on other sites

Skuste si nastavit zobrazovanie chyb v obchode, mozno to pomoze.

Chodte do adresara config, otvorte si subor config.inc.php a na riadku 4 najdete tento kod:
@ini_set('display_errors', 'off');



prepiste ho na tento:

@ini_set('display_errors', 'on');



Toto sa mi stalo ked som vytvaral jeden platobny modul, chyba moze byt rozna, u mna to bol preklep v jednej funkcii.



Vdaka za radu. Problem bol v prideleni pamäte nastavenia vertriga u polozky PHP memory limit (mal som 8M). Po zvyseni na 16M mi moduly zobrazuje bez problemov :) .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...