Jump to content

Próba vásárlás


Andi66

Recommended Posts

Sziasztok.

 

Kis segítség kellene. Csináltam egy próba vásárlást és ellenőrizni szerettem volna, hogy milyen számlát készít a Presta.

A pdf-nél amikor rákattintottam, csak a szállítási összeg jelent meg. A termék amit "vásároltam", nem. Van esetleg ötlet, hogy mit rontottam el? Ezzel a verzióval dolgozom: Version 1.3.6.0 - 0.426s

Az adminban a rendelések fül alatt a nevemre kattintva, ahogy megjelenik a rendelés részletező, ott sem látszik a termék. Az összeg, minden jó, csak éppen olyan mintha nem vettem volna semmit. Remélem érthető voltam. Köszönöm előre is a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Ha az általad használni kívánt téma engedi, akkor inkább 1.4-es verziót használj szerintem, sok hibajavítást történt benne.

 

A másik, hogy a Prestashop által készített PDF számla itthon semmire sem jó, nem felel meg az előírásoknak, számviteli törvénynek. Mindenképpen szükséged van egy APEH (NAV) által elfogadott számlázó programra, azzal tudsz majd korrekt számlát kiállítani a megrendelésekről. B opció, hogy a számlázó programot esetleg lehet illeszteni a Prestashophoz, így kvázi automatizálni a számlázást. De ennek a költsége/nehézsége a használni kívánt számlázó szoftvertől függ...

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Ha az általad használni kívánt téma engedi, akkor inkább 1.4-es verziót használj szerintem, sok hibajavítást történt benne.

 

A másik, hogy a Prestashop által készített PDF számla itthon semmire sem jó, nem felel meg az előírásoknak, számviteli törvénynek. Mindenképpen szükséged van egy APEH (NAV) által elfogadott számlázó programra, azzal tudsz majd korrekt számlát kiállítani a megrendelésekről. B opció, hogy a számlázó programot esetleg lehet illeszteni a Prestashophoz, így kvázi automatizálni a számlázást. De ennek a költsége/nehézsége a használni kívánt számlázó szoftvertől függ...

 

Oké, értem. De a rendeléseken akkor is látni kéne a termékeket. Hogy lehet ide képet beilleszteni a gépemről? Megmutatnám miről van szó.

Link to comment
Share on other sites

a visszaigazoláson nincs termék?

 

Nincsen.:( Csak úgy kíváncsiságból a számlát is letöltöttem volna, de a pdf számlán csak a szállítási díjat jeleníti meg. Magát a terméket, darabszámot, nem. És ezt nem értem, hogy miért. Az admin felületen ha rámegyek a rendelés menüre és kiválasztom Gipsz Jakab rendelését megtekintésre, mindent kiír. Ki vette, mennyibe került, mit vett, de már ahol ez a rész van, már nem ír semmit.

Termékek Termék FEL * Db Raktár Összes * Lemond

 

* Vásárlói csoport, nyomtatott árak: áfával.

Link to comment
Share on other sites

sztem két felé beszélünk.

a számlán nincs termék vagy a rendelés visszaigazoláson?

amennyiben a számlán, én nem erőltetném ezt az opciót.

sokkal profibb ingyenes számlázó progik vannak a neten, ami tényleg apeh által elfogadott. találsz weben használhatót is. ha kell segítünk.

 

a rendelés visszaigazoláson nincs termék, akkor a mails/hu/ alatt kell keresni a megfelelő html fájlt. segítek ebben is, ha kell

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...