Jump to content

Zobrazování zboží v bloku Novinky (new-products)


mira

Recommended Posts

Zjistil jsem, že se nejenom mě ale i ostatním uživatelům prestashopu v bloku Novinky (nové zboží) zobrazuje všechno zboží, které mám v eshopu. V BO v nastavení-zboží mám nastaven počet dní, po které je zboží zobrazeno jako "nové" a to například 10 dní. Tato funkce je ale jen, aby se u nově přidaného zboží zobrazovala ikona např. "Novinka". Dále jsem prošel nastavení bloku "Blok nové zboží v0.9", který zobrazí blok s nově přidaným zbožím a zde je možné nastavit jen počet zboží zobrazovaného v tomto bloku. Mám dotaz zda z Vás někdo neví jakým způsobem zajistit, aby se v tomto bloku skutečně zobrazovalo jen nové zboží a ne všechno zboží, které je v eshopu. V této podobě a funkčnosti mě připadá tento blok s novinkami dosti nefunkční.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Díky. Mrkl jsem na to. A vyzkoušel bych... Ale nejsem si na první pohled jistý, zda řeší to, co prioritně potřebuji. Tedy, nepotřebuji žádné další features, ale hlavně metodu, JAK NĚKTERÉ STARÉ (nyní nově inovované) PRODUKTY ZOBRAZOBAT JAKO NOVINKY (tedy, jak je do toho bloku "zapnout"). Někde jsem tady našel odpovědi typu: to je podle datumu zařazení produktu do shopu a ten datum lze editovat v tabulce products MySQL. To mi ale připadá dost krkolomné... (A tohle asi ta uvedená utilitka stejně zřejmě neumí, nebo ano? Tak pokud někdo zná jednuduché řešení, tak DÍKY za tip. D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...