Jump to content

Ceny


jura80

Recommended Posts

Ahoj,

 

potřeboval bych udávat cenu na čtyři desetinná místa a stejně tak aby obchod počítal součty a součiny cen na čtyři místa. Zkoušel jsem v defines.inc.php změnit define('_PS_PRICE_DISPLAY_PRECISION_', 2); na 4, ale presta shop pořád počítá jen na dvě desetinná místa.

 

Poradí někdo, co s tím dělat?

 

Díky.

 

Jura

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

 

potřeboval bych udávat cenu na čtyři desetinná místa a stejně tak aby obchod počítal součty a součiny cen na čtyři místa. Zkoušel jsem v defines.inc.php změnit define('_PS_PRICE_DISPLAY_PRECISION_', 2); na 4, ale presta shop pořád počítá jen na dvě desetinná místa.

 

Poradí někdo, co s tím dělat?

 

Díky.

 

Jura

jestli chapu tak chces aby ceny mely treba 1,3456 kč namisto ted moznych 12,34kč

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak.

 

Krom toho tady mám nefunkčnost, pokud by někdo byl ochotný poradit, bylo by to úžasný. Když vytvořím zboží, co má 51 atributů a potřebuji tam množstevní slevy, tak to v košíku počítá při nákupu zboží s různým atributem jako jeden druh zboží. Takže někdo nakoupí třeba po jednom kusu rezistory 10k, 5k6, 100k, od tří kusů od hodnoty je sleva, ale ono to háže slevu jakoby nakoupil tři kusy (přitom nakoupil různé zboží po jednom kuse, tj. bez slevy)...

Link to comment
Share on other sites

Díky, zdá se to být docela OK (i když, při extrahování hlásil winrar chybu). :-) Modul jsem po registraci stáhl zdarma odsud: http://www.presto-changeo.com/en/prestashop-free-modules/35-quantity-discounts.html

 

Teď ještě vyřešit to udávání ceny na čtyři des. místa, trochu si pohrát s modulem dobírky (tam fakt netuším, proč se nechce nechat přeložit), no, a nakonec ještě vyřešit problém kolem množstevních slev u zboží s atributy (přijde mně být absurdní kvůli množstevním slevám nasázet zboží jako 51 jednotlivých zboží, když tam může být jen jedno zboží a výběr atributu).

 

Zatím,

 

Jura

 

PS: Můj obchůdek má být o elektrosoučástkách a proto tak atypický požadavky- fakt si to nevymýšlím z rozmrzelosti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...