Jump to content

[solved] jiná skupina zákazníka od druhého nákupu


berka.pavel

Recommended Posts

zdravím prestashopáky,

potřeboval bych poradit. mám skupinu zákazníků default a skupinu 3%sleva (jak název napovídá, má tato sklupina na všechno zboží 3% slevy). potřeboval bych, aby se skupina zákazníka automaticky měnila po druhém nákupu (z default na 3%sleva).

 

s shopem bude pracovat člověk, který tomu moc nerozumí a proto chci minimalizovat možnost chyby. nehledě na to, náhodou by se to zapomnělo jednou ručně předělat a stížnost je na světě.

 

díky za jakékoliv rady

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

rámcově ano... šlo o to, že na shopu je skupina default a skupina "od druhého nákupu sleva 3% na všechno zboží". chtěl jsem změnit skupinu po druhém nákupu modulárně... ale nedokázal jsem odvodit logiku, která by to dělala. jak by ten modul zjistil, že už zákazník nakoupil dvakrát.

no a tak jsem aplikoval logiku "heureka potvrzeno zákazníky" - za což děkuji (http://www.prestashop.com/forums/topic/32526-vyreseno-heureka-overeno-zakazniky/). na relativně stejné místo jsem umístil vytvořenou funkci, která se stará o změnu skupiny.

 

není to tak krásné, jak jsem původně chtěl, ale funguje to. a holt když si zákazník nevyzvedne zboží, v adminu jdu a změním skupinu zpět na default...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...