Jump to content

Zobrazení dalšího produktu na stránce produktu


fbcskk2

Recommended Posts

Určitě se to už někde řešilo, ale fulltextově se mi to nějak nedaří dohledat, potřebuju, aby na stránce zboží, v daném případě boty, bylo možné zaráz nabízet i ponožky, popř. odkázat na ně ikonou, apod. Zkrátka něco ve stylu "doporučené doplňky" k produktu. Díky za případné tipy!

Link to comment
Share on other sites

Zrejme myslel niečo ako NEXT alebo Ďalší produkt pri zobrazení konkrétneho produktu. Klasicky keď si chce pozrieť ďalší produkt, musí ísť zakaždým späť do kategórie a kliknúť na ďalší produkt v poradí. Pri veľkom množstve položiek to môže zákazníkom vadiť. Ale niekde tu aj bol taký modul, len si ani za svet neviem spomenúť na jeho meno a neviem ho ani nájsť. Tiež by som ho potreboval.

Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem "příslušenství", nějak mi uniklo, že se to v základní šabloně zobrazuje jako nová záložka. Co se týká toho "next/další", tak existuje modul Produkty v kategorii v1.2.1, ovšem zde je to asi o náhodném výběru, nikoliv o pořadí ...

Link to comment
Share on other sites

Tak to som tomu dal. Zle som pochopil problém. Ja som práve hľadal ten modul NEXT, asi som bol tým ovplyvnený. Ten modul som raz aj skúšal, vtedy som ho nepotreboval a teraz ho neviem nájsť... Umožňoval listovať v katalógu bez bez toho, aby bolo nutné zakaždým ísť do kategórií.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

u každého produktu v administraci je pole pro vložení úplně dole v záložce Info.

Když tam vložíš položky, objeví se ti pak v shopu u daného produktu v záložce příslušenství.

úprava umístění a způsob zobrazení je pak na tvé kreativitě - dělá se to úpravou product.tpl nebo můžeš použít modul productaccessories

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne nemyslel šipku, která ho posune na další, pořádně si přečti jeho dotaz

myslel to co mám na shopu já:

http://www.mamejerad...5110001164.html

 

a v prestě to v základu je, jen ne v té podobě co to mám já

 

Můžete mi, prosím, poradit jak modul s NEXT a PREW přesunout jinam?

Chtěl bych ho dostat z {$HOOK_PRODUCT_FOOTER} do {$HOOK_EXTRA_RIGHT} nebo zapozicovat jinak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...