Jump to content

Vynucení zadání atributů při vložení do košíku


SerialovaTricka.cz

Recommended Posts

Ahoj, omlouvám se, Prestashop teprve zkoumám, ale nepřišel jsem na jednu dosti důležitou věc, a to ani po procházení fóra, takže se zkusím zeptat.

 

Ve svém shopu potřebuji, aby když zákazník například z homepage klikne u nějakého produktu na vložení do košíku, aby byl vyzván k zadání parametrů zboží (tzn. např. u trička velikost, barvu, pohlaví). Teprve až po tomto zadání se produkt uloží do košíku.

 

Předem díky za všechny reakce.

Link to comment
Share on other sites

No záleží jakou verzi presty máte, verze 1.4.2+ mají tuto fci určitě záložka Nastavení - Zboží (Preferences-Products).

 

Díky za radu, řeší to situaci napůl. Jde tak sice zamezit vložení produktu do košíku z náhledu na zboží - návštěvník musí navštívit detail produktu. Myslel jsem, že je nějaký modul, který po kliknutí z náhledu vložení do košíku bude reagovat vyskočením okna, kde si člověk parametry zvolí a potvrdí, pak se vše vloží do košíku. Ale to presta asi zkrátka neumí.

Link to comment
Share on other sites

No záleží jakou verzi presty máte, verze 1.4.2+ mají tuto fci určitě záložka Nastavení - Zboží (Preferences-Products).

 

Díky za radu, řeší to situaci napůl. Jde tak sice zamezit vložení produktu do košíku z náhledu na zboží - návštěvník musí navštívit detail produktu. Myslel jsem, že je nějaký modul, který po kliknutí z náhledu vložení do košíku bude reagovat vyskočením okna, kde si člověk parametry zvolí a potvrdí, pak se vše vloží do košíku. Ale to presta asi zkrátka neumí.

 

Ale umí. Ten náhled se jmenuje "detail produktu". Tam si vše navolíš a vložíš do košíku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...