Jump to content

STORE MANAGER FOR PRESTASHOP


jkbobo

Recommended Posts

mohu mít dotaz mimo?

 

K čemu je to dobré? Čím je to lepší za 200 USD než free administrace? Jedinou výhodou jsem našel údajně snadý CSV export, import a napojení na vícero shopů.

 

Nechci rýpat, jen mě to zajímá a když to bude mít nějaký přínos možná bych o tom i uvažoval.

CZ asi není dostupná? Protože na správu webu nejsem sám a jsou tu lidé starší generace, kteří angličtinou nevládnou.

 

Díky za osvětlení :)

Link to comment
Share on other sites

mohu mít dotaz mimo?

 

K čemu je to dobré? Čím je to lepší za 200 USD než free administrace? Jedinou výhodou jsem našel údajně snadý CSV export, import a napojení na vícero shopů.

 

Nechci rýpat, jen mě to zajímá a když to bude mít nějaký přínos možná bych o tom i uvažoval.

CZ asi není dostupná? Protože na správu webu nejsem sám a jsou tu lidé starší generace, kteří angličtinou nevládnou.

 

Díky za osvětlení :)

-----

Kdysi v pionýrských dobách jsem začal na Vltavě2000. Pak další obchody na ZONER atd. Vše má svoje. Tento obchod se mi docela líbí a protože to "nic" nestojí (mimo vlastní paráci) tak jsem to zkusil. Správa obchodu mi přijde dosti koplikovaná a tak jsem narazil na Shop Manager. Je ke stažení v trial verzi na měsíc. Problém je s propojením.... to se snad vyřeší.

Pak posoudím, jetli to koupím a nebo ne. Nic více, nic méně. Zatím plním www.karneval.name

Ty 3000 Kč mi nepřijde tak moc ve srovnání se zblázněním mé osoby.

 

Jen mě překvapuje (zaráží) že na forech se o tomhle prakticky nemuví...

 

JK

Link to comment
Share on other sites

Store manager je desktopová aplikace, která se připojí k DB a FTP a umí upravovat všechno co je na shopu bez používání prohlížeče a je rychlejší než administrace.

počeštěný to je z 25%

 

 

....údajně to vyžaduje veřejnou IP adresu. Je to pravda??

 

JK

Link to comment
Share on other sites

Store manager je desktopová aplikace, která se připojí k DB a FTP a umí upravovat všechno co je na shopu bez používání prohlížeče a je rychlejší než administrace.

počeštěný to je z 25%

A nezpomaluje to nějak naopak? Nedovedu si představit práci v tom, ale kamkoliv se v tom programu pohnu, tak stahuje nová data z DB abych s nima mohl pracovat nebo je začne stahovat až když je potřebuju?

 

Dále bych se docela bál z hlediska bezpečnosti, přeci jenom je to další mezičlánek, kam musíš zadat své údaje. Jak dlouho aplikaci využíváš?

Link to comment
Share on other sites

Store manager je desktopová aplikace, která se připojí k DB a FTP a umí upravovat všechno co je na shopu bez používání prohlížeče a je rychlejší než administrace.

počeštěný to je z 25%

A nezpomaluje to nějak naopak? Nedovedu si představit práci v tom, ale kamkoliv se v tom programu pohnu, tak stahuje nová data z DB abych s nima mohl pracovat nebo je začne stahovat až když je potřebuju?

 

Dále bych se docela bál z hlediska bezpečnosti, přeci jenom je to další mezičlánek, kam musíš zadat své údaje. Jak dlouho aplikaci využíváš?

 

Nejlepsi bude kdyz si to vyzkousis sam. :)

A k te bezpecnosti snad jen to ze se da vyuzit FTP, SFTP, FTPS nebo FTPES a samozreme SSH tunel.

Link to comment
Share on other sites

Já to nepoužívám, mám na shopu už tolik úprav, že mě nenapadá nic, co bych neudělal přez administraci, jen jsem to zkusil.

Ale na čistou prestu bez importů xml, exportů objednávek, editace objednávek to je dobrý. Hodně dobrý.

Co se týče bezpečnosti, tak toho bych se nebál

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...