Jump to content

Nelze zobrazit pravý blok s moduly PS 1.4.4


Jirka1311

Recommended Posts

Po instalaci nové verze PS 1.4.4.0 bylo vše OK, zobrazovaly se všechny bloky i moduly, které jsem chtěl, pak jsem přidal ještě pár modulů a při kontrole zobrazení v shopu jsem zjistil, že se mi vůbec nezobrazuje pravý blok s moduly.

 

V administraci se to jeví v pohodě (viz. obrázek níže), ale nezobrazuje se nic.

 

Nevíte někdo co stím? Jako poslední mě napadá nová čistá instalace, ale co když to pak zmizne znova...

 

Předem dík za radu.

post-264833-0-92528300-1314102341_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Po instalaci nové verze PS 1.4.4.0 bylo vše OK, zobrazovaly se všechny bloky i moduly, které jsem chtěl, pak jsem přidal ještě pár modulů a při kontrole zobrazení v shopu jsem zjistil, že se mi vůbec nezobrazuje pravý blok s moduly.

 

V administraci se to jeví v pohodě (viz. obrázek níže), ale nezobrazuje se nic.

 

Nevíte někdo co stím? Jako poslední mě napadá nová čistá instalace, ale co když to pak zmizne znova...

 

Předem dík za radu.

 

Tak když se nikdo neozval, provedl jsem čistou instalaci a všechno běželo jak má. Teda až do včerejška - večer to bylo OK, ale ráno, když jsem na své stránky najel, byly opět pravý sloupec i patička pryč!

 

 

Co s tím - přece nemůžu co týden dělat všechno znova, než to nastavím, tak to zas zmizí - POMÓÓÓÓÓÓÓÓC!!!

Link to comment
Share on other sites

- nastavte si prefereces > performance > compile ano, cache ne - to zajistí, že se bude načítat aktuální obsah a ne ten z cache

- zkus odstranit z position všechny moduly, které nejsou z originál instalace a potom koukni na stránku, jestli se pravý sloupec zobrazuje

- měl jsem podobný (ne, že by mi zmizel celý pravý sloupec, ale nezobrazovali se mi některé moduly) problém a dělal mi to jeden modul, který byl nejspíše napsán pro jinou verzi, či co

- když ani to nepomůže, napiš, jaký používáš template, příp. zda v něm bylo něco změněno

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...