Jump to content

Změna počtu kusů na skladě při editaci zboží


petapav

Recommended Posts

Ahoj,
může mi někdo poradit, jak při editaci produktu v záložce Info změnit číslo v políčku Množství? Tj. jak přidat nebo ubrat počet kusů ze skladu? Nejde to ani přepsat, ani smazat, nic... nebo je chyba třeba v tom že používám Mac OS a Firefox? Má někdo podobný problém?
nevím jestli to není jenom banalita, s tímhle systémem teprve začínám...
díky moc
Petra

Link to comment
Share on other sites

díky, tohle je právě mnou vložené zboží v mé vlastní kategorii... mám verzi 1.1.0.5
mě to nejde ani v jednom prohlížeči (Firefox, Safari) a teď jsem to zkoušela také na jiném počítači ve Windows v Mozille a taky mi to nešlo. V nastavení mám v produktech všechno odfajfkované, tak nevím...

Link to comment
Share on other sites

Ja taky pouzivam Firefox 3 a vse jede bez problemu. Co se tyce te nemoznosti zmeny zbozi - nemas toto zbozi nahodou nadefinovane s vice atributy? Napriklad v ruznych barvach, atd? Protoze pokud ano, tak se ti na hlavni strance zbozi opravdu jeho mnozstvi nepovede upravit - musis totiz menit mnozstvi v jednotlivych variantach - napriklad pocet kusu cervenych, zelenych....

Link to comment
Share on other sites

no jo, máš pravdu... mám tam víc atributů (barvy), teď jsem to zkoušela nastavit přímo v atributech a jde to :) Díky
zkoušela jsem i tu úpravu u ukázkového zboží, také cenná informace jak se dostat na adresář všech produktů, díky

Ještě bych měla jeden dotaz:
funguje záložka č. 6 - Množstevní sleva? Když jsem jí zadala, objevilo se mi v popisu produktu v záložce Množstevní sleva pro 3 quantities je -5%. Pak jsem dala do košíku větší množství tohoto produktu a sleva se mi v košíku neodečítá ani nezobrazuje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...