Jump to content

Keresésre lesürt termékek indexálása


ferke21

Recommended Posts

Ha tud rá valaki megoldást, megköszönöm a segítséget.

A keresőablakba beírt feltételnek megfelelően, a program leszűri a termékeket. Ezek után már csak az a gondom, hogy a leszűrt listát nem teszi emelkedőbe, hanem csak úgy, össze vissza sorrendben jeleníti meg. Hogyan tudom elérni, hogy a már leszűrt tételeket név emelkedőbe rendezze.

Link to comment
Share on other sites

Természetesen a szűrés eredményét, különböző szempontok szerint tovább lehet rendezni. Ez működik is.

Ha a webáruház látogató szokásait figyelembe vesszük, akkor az a tapasztalat, hogy a keresőbe beírt feltételnek megfelelően leszűrt termékekben azonnal kezdi keresni a neki szükségeset. Ha ez a termék a lista utolsó harmadában található, méghozzá össze vissza sorrendben, akkor kezd el bosszankodni, hogy a fejlestő miért nem teszi a listát emelkedő sorrendbe. Majd később, amikor észreveszi, hogy létezik egy mező, ahol ezt Ő maga is meg tudja tenni, csak akkor csillapszik mérge.

A felvetésem a szűrt lista emelkedő sorrendbe rendezésének automatizálására irányult. Tehát a leszűrt lista, automatikusan az én esetemben név emelkedőbe kerüljön megjelenítésre. Az én esetemben egy gyári cikkszám keresőbe való beírása után, van, hogy 8-10db sőt 15db a feltételnek megfelelő tétel jelentkezik. Nos ezeket a tételeket szeretném név emelkedőbe rendezni, hangsúlyozom automatikusan.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...