Jump to content

nezobrazení produktů


jirik0201

Recommended Posts

zdravím, přejmenoval jsem hlavní kategorii domů na boty a vytvořil podkategorii basketball a do podkategorie vložil zboží. problém je v tom, že když kliknu na podkategorii basketball, zboží se na setinku zobrazí a hned zmizí. ve zboží v políčku standardní kategorie mám zaškrtnuté boty a basketball.

 

divné je mi to, že to demové zboží (např. ipod shuffle), po kliku na podkategorii se normálně zobrazí.

 

poraďte prosím co s tím.

Link to comment
Share on other sites

zdravím, přejmenoval jsem hlavní kategorii domů na boty a vytvořil podkategorii basketball a do podkategorie vložil zboží. problém je v tom, že když kliknu na podkategorii basketball, zboží se na setinku zobrazí a hned zmizí. ve zboží v políčku standardní kategorie mám zaškrtnuté boty a basketball.

 

divné je mi to, že to demové zboží (např. ipod shuffle), po kliku na podkategorii se normálně zobrazí.

 

poraďte prosím co s tím.

 

co takhle přidat info o verzi Presty, hostingu, případně link na vyzkoušení???

 

ale pár tip bych měl:

1) nahoď originální téma prestashop

2) popřemýšlej co jsi kde měnil v modulech a blocích, případně odinstaluj všechny neoriginální bloky... (vypni cachování v PS1.4 abys to mohl po každém uninstallu vyzkoušet).

3) něco podobného mi udělalo FB like tlačítko při přechodu z testpage na doménu

Link to comment
Share on other sites

zdravím, přejmenoval jsem hlavní kategorii domů na boty a vytvořil podkategorii basketball a do podkategorie vložil zboží. problém je v tom, že když kliknu na podkategorii basketball, zboží se na setinku zobrazí a hned zmizí. ve zboží v políčku standardní kategorie mám zaškrtnuté boty a basketball.

 

divné je mi to, že to demové zboží (např. ipod shuffle), po kliku na podkategorii se normálně zobrazí.

 

poraďte prosím co s tím.

 

co takhle přidat info o verzi Presty, hostingu, případně link na vyzkoušení???

 

ale pár tip bych měl:

1) nahoď originální téma prestashop

2) popřemýšlej co jsi kde měnil v modulech a blocích, případně odinstaluj všechny neoriginální bloky... (vypni cachování v PS1.4 abys to mohl po každém uninstallu vyzkoušet).

3) něco podobného mi udělalo FB like tlačítko při přechodu z testpage na doménu

 

 

tak jsem to zjistil, je to tématem. už jsem to spravil. čááu a dík za odpověď.

Link to comment
Share on other sites

tak jsem zjistil, že se to zboží zobrazuje jen v podkategorii a ne v té hlavní kategorii home a u zboží není k dispozici zaškrtávací tlačítko pro porovnání. je to někde v konfiguraci toho nového modulu tématu. kde se to nastavuje? a jak mám odinstalovat téma? prestashop mám 1.4.4.0 a téma je pro prestashop v1.4.0.1 -> v1.4.0.17. webstránka je http://picutky.cz

Link to comment
Share on other sites

při instalaci tématu nastavuji výchozí konfiguraci modulů (1. současná konfigurace, 2. konfigurace témata, 3. obojí) a konfiguraci obrázků (1. přidat novou konfiguraci, 2. přidat vše (současná konfigurace může být ztracena), 3. neměnit nic).

 

poraďte, prosím, jak mám téma správně nainstalovat? a nebo je to tím tématem?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...