Jump to content

Yeni ürün eklendiğinde toplam ürün artmıyor

Recommended Posts

Merhaba bu bahsedeceğim olay herzaman olmuyor oldugunda da ürünü silip yeniden eklemediğim sürece düzelmiyor. Ürün eklendiğinde bağlı bulundugu kategoride görünüyor fakat admin panelinde toplam ürün miktarına yansımıyor ayrıca özel ürünlerde son eklenen ürünlerde de çıkmıyor veya admin panelinde kategori sekmesinde ürün adına göre filitrelemek istediğimde de ürünü bulamıyor. Tuhaf bir sorun sanırım ürünü aynı anda birkaç tabloya yazıyor diğer tabloya yazmada sıkıntı oluyor veya ürünlerde bununla ilgili bir field var ve oraya yazarken mi sorun oluyor. herzaman olmuyor.

yardımlarınız için şimdiden teeşkkürler

Dostum ürün eklerken kombinasyon tab'ından nitelik ve grup felan ekliyorsan o nitelik ve gruba göre stok girmen lazım. Sorunun bundan kaynaklanıyorsa eğer yani. Benim başıma gelmişti bir kere. Anlayana kadar çanım çıktı. Mesela oyuncak satıyorsun o oyuncak için tek ilanda hem sarı hem mavi için özellik oluşturdun. Sarısı için ayrı stok mavisi iiçn ayrı stok giriyorsun. Özellik oluşturma tabından giriliyor... Böle bişeyler yaptıysan yani olabilir...

Saygılar...

Dostumd dediğim gibi yaptınmı her renk için özellik için ayrı stok gözükür o kısımda. Ana ürün hazırlama sayfasından değiştiremezsin stoğu. Sabit gözükür orası. Bence orayı iyi bir öğren benim öğrenmem zaman almıştı. Yada uğraşm sil kombinasyon tab'ında ne varsa. Her ürününe tek ilan gir. Çözemeyeceksen yani... Yada bana yönetici sayfasını özel mesajla gönde kull adı şifreyi bir bakayım. Senin bileceğin iş tabi... Vermemek en doğal hakkın...

Saygılar

Yok canım ne alakası var bende kimse vermedim şifremi bugüne kadar (Margup Suleyman Hariç adam profesyonel) :) No problem....

Valla kardeş sıfırdan deneme amaçlı bir ilan aç. Önce bir özellik oluştur stok gir kaydet. Nasıl göründüğüne bak. Sonra 2. özellik oluştur stok gir nasıl gzüktüğüne bak........ Böylelikle nerde sorun çıkıyor çözersin diye umut ediyorum. 1.1 türkçe kullanıyorsun değilmi?

• Create New...