Jump to content

Kombinácie produktu


Recommended Posts

Zdravím, zaujímalo by ma, aký maximálny počet kombinácií produktu zvládne Prestashop. Kombinácie sa mi totiž generujú automaticky, ale pri niektorých produktoch sú napr. až 3 alebo 4 voliteľné skupiny atribútov a v rámci nich dosť veľké množstvo atribútov na kombinovanie. Pri jednej stoličke mi to hodilo až cez 8000 možných kombinácií. Prestashop mi detail produktu odmieta zobraziť, pričom v databáze je všetko ok, pozeral som to. Konkrétne - http://www.rz-nabytok.sk/stolicky-konferencne/4565-calunena-stolicka-s-drevenymi-podruckami.html.

Prípadne vie mi niekto poradiť, kde by som mal pozrieť do kódu, aby som tento problém prekonal.

Vopred dík.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tiez problem s kombinaciami produktu. Uvediem realny priklad. Predavam Protein a mam balenie 1500g a 3000g. Pre kazde balenie je vsak odlisna prichut. Da sa nejakym sposobom osetrit, aby pri zmene balenia zobrazilo iba zodpovedajuce prichute. Cize prichute by boli podriadene baleniu. Realny priklad je mozne vidiet na tomto produkte : Protein

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. Maximum kombinácii je okolo 1000...v shope mám na niektorých produktoch 940 no keď dám nad 1000 neukáže sa to. Je to asi nejaké opatrenie aby sa ti shop nepreťažoval...

 

to pohodak

Dá sa to ale ako vidíš zobrazí sa chyba: Dostupnosť: Produkt so zvolenými vlastnosťami neexistuje. Zvoľte si prosím iný.

 

Odporúčam urobiť opravu v preklade a dať tam: Ľutujeme, kombinácia balenia nieje k dispozícii

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...