Jump to content

Nelze přidávat zboží


olousek

Recommended Posts

Omlouvám se za double post - kopíruji z vlákna Hlášení chyb.

Nelze mi přidávat nové zboží. Když vyplním všechny potřebné údaje a kliknu na Ulož, dostanu hlášku, že zboží není v žádné kategorii. Nemám ale na kartě možnost kategorii vybrat!

Prosím o pomoc, děkuji za každou radu!

49757_NkbHz5Vn5ksrWj4d1wmc_t

Link to comment
Share on other sites

To už mám. Stojím v kategorii a kliknu na Přidat nové zboží. Vyplním údaje, uložím a dostanu tuhle hlášku.

Někde ve fóru jsem našla, že to může být chybným modulem TinyMCE a že pomůže stáhnout nový a přes FTP nahrát. Jenže já nejsem tak znalá PrestaShopu, abych věděla, kde modul TinyMCE najít a kam ho nahrát :-(

Link to comment
Share on other sites

Jediné co mně napadá je, že nemáš přeložené kategorie v aktuálním jazyce. Nestačí, že kategorie existují. Musí mít taky neprázdná jména v aktuálním jazyce. Dá se to ověřit přepnutím do jiného jazyka. Musí se zobrazit seznam kategorií při editaci produktu. Bez tohoto seznamu to nebude fungovat.

Podrobnosti se dají vyčíst z kódu ajax_category_list.php, který je zodpovědný za zobrazení kategorií na administrační stránce produktu.

Link to comment
Share on other sites

Jsem nováčkem, takže nevím, zda jsem to udělala správně. Ve frontendu jsem přepnula do jazyků, které mám povolené - kategorie zůstaly viditelné a česky.

Ale to asi není správně, co?

Potíž je v tom, že se mi takhle chová i vzorové zboží (iPody, MacBook), když ho otevřu a dám Uložit...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...