Jump to content

problém s přihlášením do administrace


Recommended Posts

Zdravím,
právě jsem naistaloval PrestaShop 1.4.3. Instalace proběhla v pořádku. Smazal jsem složku Install a přejmenoval admin.
Naběhne mi přihlašovací obrazovka. Zadám email i heslo. Pak problikne bílá stránka, jakoby se načítala nová stránka, mezitím mi prohlížeč dává možnost zapamatovat heslo, ale místo načtení administrace mě to vrátí opět na úvodní přihlašovací obrazovku. Žádné chybové hlášky to přitom nevyhodí a cookies jsem už také zkoušel smazat, ale nic nepomáhá. Používám prohlížeč FF (dělá to to samé i na IE) a hosting wedos.

Poraďte mi prosím, jsem začátečník. Sice jsem zde pročítal témata, ale odpověď jsem nenašel, tak proto jsem založil toto téma. Děkuji

Petr

Link to comment
Share on other sites

Přesunul jsem shop ze subdomeny a už se do BACK OFFICE v pohodě dostanu. Děkuji za rady.

Bohužel když se chci podívat na své dílo do FRONT OFFICE, tak mi to vyhodí tuto chybu:

Warning: require(/data/web/virtuals/8414/virtual/www/../config/autoload.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/8414/virtual/www/index.php on line 57

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/data/web/virtuals/8414/virtual/www/../config/autoload.php' (include_path='.:/data/web/virtuals/8414/virtual') in /data/web/virtuals/8414/virtual/www/index.php on line 57


Mohu poprosit o radu? Doufám, že to bude poslední zádrhel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...