Jump to content

Η χειρότερη Εξυπηρέτηση Πελατών...


Casamed

Recommended Posts

Είναι η 4η φορά που αγοράζω template από το Prestashop...δυστυχώς μου βγήκε προβληματική...το Customer Care της Prestashop είναι ανύπαρκτο...άνθρωποι που δεν μιλάνε αγγλικά απαντούν στο τηλέφωνο και όταν μετά από καμιά βδομάδα καταφέρεις να επικοινωνήσεις με τον "αρμόδιο" αυτός δεν έχει ούτε καν λύση να σου προτείνει...προτιμούν να χάσουν πελάτη παρά να τον βοηθήσουν...μετά από την αντιμετώπιση που είχα ένα είναι σίγουρο...Prestashop ποτέ ξανά....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Casamed αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα και έχω τρελλό θέμα...αγόρασα ένα Template για Pet shop απο το addons.prestashop.com και ακόμα τίποτα!!! σε νιώθω όσο δεν φαντάζεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Από εκεί το αγόρασα και εγώ...και η απάντηση από τα λαμόγια του Prestashop ήταν ότι δεν είμαστε εμείς υπεύθυνοι αλλά ο Developer...και όταν τους λες ότι εγώ ψωνίζω από εσάς γιατί εσας γνωρίζω και εσας εμπιστεύομαι...τα λαμόγια σφυρίζουν αδιάφορα...δεν είναι τόσο τα 40 $ που πλήρωσα (το ποσό για μένα είναι γελοίο) είναι η αντιμετώπιση που εισπράτεις...θα το κυνηγήσω τρελά το θέμα...είμαι ικανός μέχρι και σελίδα στο Facebook να κάνω που να τους κράζω τρελά...αν δεν με έχουν τακτοποιήσει μέχρι αύριο θα βρεθούν μπροστά σε δυσάρεστες εκπλήξεις...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι 100% μαζί σου ....να μου πεις σε ποιά σελίδα θα τους βρω ...εγώ έδωσα παραπάνω ..αλλά αυτό δεν αλλάζει τα δεδομένα ...και με τον developer μιλάς καθόλου ? ή μπα?? πάντως το θέμα που αντιμετωπίζω εγώ φίλε μου είναι με την σωστή θέση positions των modules....περιμένω νέα σου !

Link to comment
Share on other sites

Πόσταρα το ίδιο και στο αγγλικό φόρουμ εδώ... http://www.prestashop.com/forums/viewreply/489495/
και έχει εμπλακεί στην συζήτηση κάποιος υπεύθυνος.
Ρίξε μια ματιά...από τον developer...πέρα από το γεγονός ότι είπε ότι θα το κοιτάξει...έχει περάσει 1 βδομάδα και δεν έχει γίνει τίποτα το πρόβλημα είναι ότι δεν εμφανίζονται οι κατηγορίες και αναγκαστήκαμε να βγάλουμε το background προκειμένου να εμφανιστούν, αλλά δυστυχώς και έτσι δεν μπορώ να το δουλέψω γιατί μπορεί η δουλειά που θα κάνω (ανέβασμα φώτο,τιμές,κλπ) να είναι μάταια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...