Jump to content

přidání slov na překlad


danka

Recommended Posts

caute, do kontaktů jsem si přidala adresu a par slov (contact-form.tpl). kde se da zjistit cislo (xxx) tak abych to mohla přiřadit k nějaké větě nebo slovu ktere chci prelozit i do jineho jazyka? cislo ani slovo se mi v cs.php nezobrazily. jak to děláte?

$ _LANG ['Contact-form_xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx'] = 'cokoliv';
dik

Link to comment
Share on other sites

caute, do kontaktů jsem si přidala adresu a par slov (contact-form.tpl). kde se da zjistit cislo (xxx) tak abych to mohla přiřadit k nějaké větě nebo slovu ktere chci prelozit i do jineho jazyka? cislo ani slovo se mi v cs.php nezobrazily. jak to děláte?

$ _LANG ['Contact-form_xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx'] = 'cokoliv';
dik

překlady můžeš upravit v administraci -> tools -> Translations

Tedko nevím jestli to je modul, nebo obchod k předkladu (zákaznická část). To si prozkoumej...
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ahojte, navážu na to co už se tu ptala danka,

 

 

mám problém v prestě 1.3.3.0 s překlady do češtiny u modulů a backoffice.

Front funguje jak má, ty dva zmíněné nefungují.

 

Jednotlivé modul adresáře mám na 777, soubor cs.php v těchto adresářích na 666. Když dám přes admin nástroje - překlady a vyberu bud back office nebo module translate, tak se vypíšou, jakmile něco doplním a dám uložit, tak se napíše zelená hláška, že vše proběhlo v pořádku, ale když dám znovu module překlad, tak je z 90% prázdný a soubor v jednotlivých modulech cs.php má jen 44 b. čili je prázdný, teda úplně prázdný není, zůstává tam jen toto:

<?php

global $_MODULE;

$_MODULE = array();

 

nevíte co stím ???

 

Případně mě ještě napadlo nekomfortní řešení, že bych editoval přímo daný cs.php soubor, ale tam narážím, že nevím kde vzít ten řetězec znaků za proměnou, aby to správně fungovalo (vyznačen modře):

 

$_MODULE['<{statsorigin}prestashop>statsorigin_52ef9633d88a7480b3a938ff9eaa2a25'] = 'Ostatní';

 

Díky za pomoc.

Tomáš

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...