Jump to content

úpravy hotové objednávky


Vindork

Recommended Posts

nabizel je tu tusim daniel medo

D.Mendo ma tusim iba moduly pre banky a splatkove spolocnosti.

Ja Vam mozem poskytnut licenciu na modul pre upravu objednavok za 55eur bez DPH (30% zľava ako ked si tento modul kupite priamo od autora - mam u neho VO ceny ;) )
Link to comment
Share on other sites

A v případě modulu ne?
On bude modul pro 1.3 fungovat na 1.4??
Pokud se nepletu tak ne


ale je tam vacsia sanca, ze modul bude fungovat aj napriec verziami pripadne s malymi upravami. ked mas ale modifikovane subory a ani nevies kde a ako, tak nemas sancu funkcnionalitu preniest na verziu po upgrade. o to ale nejde, kazdy nech si zvoli to, co mu vyhovuje a za co je ochotny zaplatit.
Link to comment
Share on other sites

ty si mi zacal oponovat. iba som upozornil, ze to co si kupia od Meda nie je modul ale hack kodu. nie je na tom nic zle, a ani nepravda. ludia ktori nerozumeju php a programovaniu by mali vediet, ake to prinasa pro a proti.

Link to comment
Share on other sites

Hm hm nějak to pořeším.. BTW hledal jsme jako ma... tady na foru něco o importu csv, jelikož mi to teď dělá problém v tom, že to nechce správně načíst češtinu.. Nějaká rychlá rada nebo prolink na topic kolem toho?

Link to comment
Share on other sites

ty si mi zacal oponovat. iba som upozornil, ze to co si kupia od Meda nie je modul ale hack kodu. nie je na tom nic zle, a ani nepravda. ludia ktori nerozumeju php a programovaniu by mali vediet, ake to prinasa pro a proti.

Já jsem ti neoponoval, jen tvrdím, že modulem se nefukčnost úoravy po upgrade neřeší....
Nechtěl jsem se hádat.
Já osobně mám na shopu už takovejch úprav, že si to nedovedete představit a honit se pořád za upgrade nemá podle mě význam.
Ani nechápu proč to vývojáři takhle dělají.
Proč nějde záplatovat chyby a přidávat nový funkce bez toho, aby přestali fungovat ty dřívější??
Link to comment
Share on other sites

Jo měl bych mít všechno jsme nastavoval i PDF jsme překopával atd.. Fonty jsme přidával.. Nevím čím to je.. Zkusil jsme předělat i font v tom csv, ale když to importnu tak se mi nezobrazuje česká diakritika..

Link to comment
Share on other sites

No vidíš, říkaš že je to nastavený,ale není.
To udělej si v exelu tabulku pro import, vpylň si tam co tam chceš a ulož
naistaluj open ofice, ten soubor otevři v nich a ulož to jako csv kodovany v UTF-8
případně pokud je to csv dodávaný dodavatelem tak ho tak jen přeulož

Link to comment
Share on other sites

A v případě modulu ne?
On bude modul pro 1.3 fungovat na 1.4??
Pokud se nepletu tak ne


ale je tam vacsia sanca, ze modul bude fungovat aj napriec verziami pripadne s malymi upravami. ked mas ale modifikovane subory a ani nevies kde a ako, tak nemas sancu funkcnionalitu preniest na verziu po upgrade. o to ale nejde, kazdy nech si zvoli to, co mu vyhovuje a za co je ochotny zaplatit.


mam tiez ten isty nazor ako Nero
Ked si mozem vybrat tak radsej zoberim modul ako hack.
Mam modul na editovanie objednavok od Marie_M a slape aj na PS 1.3 a aj na najnovsej 1.4.3.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jde to i zadarmo, zalezi jak velky komfort a podporu od toho clovek ceka. Ja pouzivam script od Luca Lo Bascio a jsem s nim spokojeny, na tech par uprav co potrebuji to staci.
V signature je nize uvedeny text, predpokladam ze aspon trosku znaly uzivatel si to dohleda treba pomoci googlu. Pokud ne, tak nezbyva nez zacalovat nekomu kdo to zvladne ;-)

----------------------------------
Script by Luca Lo Bascio. Visit www.atomicshop.it to shop Hardware, Console, CD and DVDs Recordable, Monitor, TV and more.

If you are interested at DROPSHIPPING, we created a script that inserts and updates categories, brands and products of www.AtomicShop.it in your PrestaShop e-commerce, Joomla VirtuaMart or Wordpress. You sell, we ship! The gain is assured! Acctually only for shipping in Italy

For information send email to [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Script jsem našel, akorát bych jen potřeboval radu ohledně intalace, předpokládám, že to mělo jít do kořenové složky shopu, plus vevnitř jsem nastavil cestu k souboru config.. Ale nějak nic to nedělá.. Nevím jestli jsem ještě něco nepřehlíd nebo něco neudělal špatně..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Popis byl u toho, pripadne se da dohledat v prislusnem vlakne zde na webu. Je tu popis instalace, par problemu co s tim lidi meli i jak to pouzivat. Je to zdarma, tak je treba pocitat s tim ze bude potreba projit par stranek psaneho textu pro nalezeni instrukci. Druhou moznosti je dat $20 nekomu kdo to udela za Vas, pripadne €40 za hotovy modul ktery ma i instalator ;-)

 

Ja to instaloval pred rokem a vim ze to nezabralo vic nez hodinku vcetne nalezeni ze vubec existuje. Bezi mi to na 1.3.5 bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...