Jump to content

Azet modul


Recommended Posts

Moment, nieco tu nesedi. Ak ma titulka webu pagerank napriklad 8 a ty umiestnis odkaz na jeho podstranku, nemozes tvrdit, ze odkaz vedie zo stranky s pagerankom 8. Podstranka azet.sk, kde bude mat obchod odkaz ma mizivy pagerank (na jeho hodnotu som sa ta pytal) - to znamena nulovy SEO benefit pre dany web, nie ako prezentujes. Rovnako je to z navstevnostou - nepoznas navstevnost stranky a to nie je to iste, ako navstevnost titulky portalu. V tvojom popise modulu su preto hluposti co sa tyka SEO. Toto je dost odvaha klientom rozpravat.

Link to comment
Share on other sites

Ja sa hadat nechcem, vlastne som pochopil, ze ani nema vyznam pisat o veciach, o ktorych nic nevies a nepraktizujes ich. Ak za SEO povazujes to, ze stranky hromadne zaregistrujes do katalogov, tak to SEO nie je. Budovanie spätnych odkazov totiz znamena, ze vytvoras odkazy, ktore maju hodnotu - teda su na hodnotnych strankach, a nie, ze ich das sice na 100, ale bezvyznamnych podstranok katalogov.

Ale dobre, ak som sa ta dotkol, tak to necham tak.

Link to comment
Share on other sites

Mna si sa nedotkol, posli mi link na ten tvoj web co si vytvoril, pozrem si ho rad ako sa to robi, naozaj sa rad nieco naucim, ale ver mi ze sa mylis, lebo ty pises to co pisu vsetci a vo vsetkych knihach. Si myslis ze je niekto taky sprosty ze ti povie ako mas zarobit peniaze? Alebo ako ich zaraba on?. Google je ako beh na 100m muzov. Vsetci urobili maximum, ale v cieli je prvy len jeden, nie je dolezite ci o stotinu ci tisicinu, prvy je iba jeden . Ja hladam riesenia a nie problemy a prekazky.

Link to comment
Share on other sites

Aby si to zle nepochopil. Ja som apeloval na to, ze si do popisu modulu, ktory je inak uzitocny, napisal o SEO hlupost, ktora zavadza zakaznikov. To je cele. A kedze je to hlupost, najskor som sa ta opytal, odkial mas udaje o pageramku a navstevnosti, ktore si podosial nenapisal. Tvrdis ale, ze su vysoke. Takze ako to potom je a ake su hodnoty PR a navstevnosti? Staci ked ich napises a tiez poskytnes zdroj a nemam sa o com natahovat.

Link to comment
Share on other sites

Ok dakujem ti ze si obohatil moj rozhlad. Uz nebudem reagovat, nema to zvysel. Ja si mozem napisat co chcem a ak chces napis si nieco aj ty, ale to co je o tej karte je pravda a to co pises o odkaze to mas asi na mysli nieco ine.To co maju profesionali tam dole v pate svojeho eshopu te obrazky co si vymienaju zufalci s PR -1. Maj sa pekne a drzim palce aby sa aj tebe podarilo nieco prospesne vytvorit, co pomoze tvojim klientom aby viacej zarobili. Mna nezaujimaju navstevnosti ale predaje a tato karta pomaha predaju nato bola vytvorena aby ti co ju maju kupili u tych co ponukaju na nu zlavu, ty by si to nerobil? Pekny vecer, fakt o tebe nic neviem preto ta nemozem hodnotit.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...