Jump to content

[Solved] Szolgáltatási feltétel beírása


Sanci

Recommended Posts

Fizetésnél a második oldalon, ha az olvas feliratra kattint az Ügyfél, akkor kellene a felugró ablakban megjelennie (vásárlási feltételek, üzletszabályzat). Már egyszer beillesztettem régebben, de most elfelejtettem, hogy hová kell.
Valahogy ki lett törölve és fogalmam sincs hogy csináltam.
Ha esetleg valamelyik modulba kell beilleszteni, akkor légyszives küldjetek egy 1.2.4.0 is használhatót.
(Lehet, hogy kitörölte a kollegám)

Link to comment
Share on other sites

megnéztem: http://www.elektro-sat.hu/webshop/order.php?step=2 innen kellene feldobnia, ha az olvasásra kattintasz.
De nekem a főoldalamat adja be és benne ezzel a hiba üzivel: AZ OLDAL NEM ÉRHETŐ EL Sajnáljuk, de a webcím amit beírtál, már nem elérhető
Eredetileg volt a cms-ek között egy angol nyelvű szolgáltatások feltételének elfogadása című szöveg melyet csak átírtam magyarra és automatikusan feldobta amikor a vevő fizetésnél olvasra kattintott.
Nem is olyan régen volt egy-két Bad gateway 502 és egyéb hibánk, ami után nem jelentek meg a cms amenük.
Ezért úgy gondoltam, kitörlöm őket, de nagy hiba volt, mert a szolgáltatónál volt a hiba.
Újra irtam őket, de a szolgáltatás feltétetelei (üzletszabályzat) már nem ugrik fel a fizetésnél.
Már leszedtem a presta oldaláról a verziómat és átmásoltam a cms (info) blokkot, hátha vissza állitja de megmaradt.
Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan oldható meg ez a hiba ?

Link to comment
Share on other sites

csinálj kb 5 cms oldalt, mindegy milyen szöveggel. azt is írhatod bele, hogy cms 1, 2, 3 stb.
amikor megvagy az adminon látni fogod, hogy generál hozzá ID-t, a sorrendben következőt.
menj a mysql-re és írd át a cms és cms_lang táblákon az ID-ket 1-5-ig. nézd meg melyiket kínálja fel vásárlásnál.
azt meg szerkeszd belátásod szerint.
3-as cms-re csak a mysql-ben tudod átírni, mert egyel nagyobb id-t generál

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...