Jump to content

kde je na foru hledat ?


djmila

Recommended Posts

To je teda něco, čím dal tim vic me stvou že uz jsem si pred par dny cetl nejaky zaklady o Magentu a tohle je jediny misto kde se muzes neceho dopidit a oni to jeste takhle zaseknou.
Chci delat novy eshop, tak jsem se rozhodl pro 1.4.3 a tam toho nefunguje .... voloviny jako ze kdyz kliknes ve vypisu v kategorii na dalsi strana, tak skoci bila stranka, jak je filtrovani podle features, tak na to klikas a nic to nefiltruje, porad se to zobrazuje stejne, o prekladu nebudu radsi mluvit, to bych uz musel psat sproste a to nechci.
Ja to budu tak jeste den zkouset a pak pujdu na FTP, dam ctrl+A // delete - ok a bude klid a ať žije Magento. Tohle forum je nejdulezitejsi vec pro Prestashop, protoze kdyz si to tu nenajdes, vyjde te Presta dráž než komerční řešení. Fakt, to je něco ...

Link to comment
Share on other sites

To je teda něco, čím dal tim vic me stvou že uz jsem si pred par dny cetl nejaky zaklady o Magentu a tohle je jediny misto kde se muzes neceho dopidit a oni to jeste takhle zaseknou.
Chci delat novy eshop, tak jsem se rozhodl pro 1.4.3 a tam toho nefunguje .... voloviny jako ze kdyz kliknes ve vypisu v kategorii na dalsi strana, tak skoci bila stranka, jak je filtrovani podle features, tak na to klikas a nic to nefiltruje, porad se to zobrazuje stejne, o prekladu nebudu radsi mluvit, to bych uz musel psat sproste a to nechci.
Ja to budu tak jeste den zkouset a pak pujdu na FTP, dam ctrl+A // delete - ok a bude klid a ať žije Magento. Tohle forum je nejdulezitejsi vec pro Prestashop, protoze kdyz si to tu nenajdes, vyjde te Presta dráž než komerční řešení. Fakt, to je něco ...
tak to bych neřikal .. že presta vyjde draž než komerčni řešeni to neni pravda ... kdyz se věnuješ kapku preste aa pochopiš to tak to je v pohode ... a nenechaš si prestu nainstalovat a nastavit od "profiků" cca za 7000 Kč ;-)
Link to comment
Share on other sites

to snake55

ja vim, vzdyt ja mam prece tu nasi Prestu taky rad :), ale posledni dobou ... asi me hodne pridelava vrasky ta 1.4. Nedalo mi to, chtel jsem to zkusit, ale je to peklo, peklo, peklo. 1.3.3 forever :) "profiky" ignoruju, ale nasel jsem tady nekolik kvalitnich lidi kteri vedi co a jak. Ale vazne, mluvim ted treba o led-tech.cz Udelal jsem si tam toho mraky sam, to nebyly ani dny, ani tydny, ale mesice nad kody a "přečetl jsem české i anglicke forum ze 71 %. " :) a i tak jsem do toho musel celkem hodne penez pustit a kdyz si to tak poscitam vsechno dokupy. Mozna to vazne nebude az tak vyhodny. Ale ten led-tech mam snad uz vychytanej :)

Link to comment
Share on other sites

Nie som tajnostkar. Davam len klientom technicku vyhodu oproti tym, ktori si robia instalaciu sami (alebo im ju robi tzv. "profik") a ani nevedia, ze to maju urobenu zle. Klienti neplatia za instalacku PS ani za spustenie instalacneho skriptu ale za know-how ktore nie je ani zdaleka na fore ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...