Jump to content

Pár věcí co mi nefungují


Recommended Posts

Zdravim,
rozjíždím si eshop a narazil jsem na pár věcí s kterými si nevím rady:

1, V nastavení upravim aby mohli nakupovat i nepřihlášený návštěvníci, vypnu dárkové balení, recyklační papír, kliknu na Uložit a napíše se Přiřaďte platnou CMS stránku jestli chcete aby to bylo pro čtění. a vše je nastaveno jako předtím.

2, Když přidám nové mapování obrázku tak přidám zonu, najdu produkt klikám na OK a nic se neděje, když edituju již existující tak přidávat jde.

3, Stáhl sem si češtinu a administraci napřiklad hlavní položky nemám přeložené, jsou česky pouze obsahy položek. Je to chyba nebo to ještě neni dopřeložené ?

4, když změnim zboží, že je odeslané, tak se v emailu zobrazí fallowup, což je nějaká chyba.

Vámi objednané zboží bylo odesláno.

{followup}

Objednávku si můžete prohlédnout a fakturu stáhnout na našich stránkách v sekci "Historie objednávek " z Vašeho účtu kliknutím na "Můj účet" v našem internetovém obchodě.


Verzi mám 1.4.3. počeštěnou.

Link to comment
Share on other sites

1. preklad "Přiřaďte platnou CMS stránku jestli chcete aby to bylo pro čtění." je dost zly a priklad toho, ked sa urobi preklad len preto, aby nejaky bol. Niekedy je lepsie prepnut sa pri probleme do anglictiny. Samozrejme, ak anglicky vies porozumiet. Ale k vysvetleniu. System na tejto stranke potrebuje mat v roletke, kde sa vybera CMS stranka, ktoru ma zakaznikovi v kosiku zobrazit ako stranku "Obchodne podmienky". Zaskrtni preto volbu "Vyzadovat obchodne podmienky" v roletke a potom vyber, ktora z CMS stranok obsahuje text Obchodnych podmienok.

2. tu neviem co moze byt problem, ale zrejme iba nerobis nieco podla postupu. Je to tam bohate vyvsetlene, mozno iba staci pozrone citat

3. nie je to chyba. cast administracie (zalozky, krajiny, stavy objednavok, atd.) sa prekladaju:
a) manulane - preklikaj si admin, urcite to najdes
B) hromadne davkovym SQL suborom (musis aspon trosku rozumiet MySQL). Davkovy SQL subor najdes tu na fore.

4. Pri odoslanom tovare sa zasiela sablona shipped.html / txt. Vo verzii 1.4.3 v tejto sablone nema ziadne {followup} nachadzat. V starsich verziach sa nachadza. Z toho vyplyva, ze prekladatel cestiny odignoroval reviziu emailovych sablon a ich preklad a iba nakopiroval stare sablony do novej verzie cestiny. Zedituj si teda dane sablony, a dany riadok z nej odstran.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...