Jump to content

Cena produktu pri atributoch


jaro61

Recommended Posts

Zdravím priaznivcom PS....

Potreboval by som poradiť s jedným problémom. Jedna sa o zobrazenie ceny. Samotné zobrazenie ceny pri dualnom zobrazovani je už v podstate vyriešené a funguje to OK. Ale len pri produktoch ktoré nemajú žiadný atribut. V kateg=orii sa cena zobrazuje dobre, ale pri detailnom pohľade na produkt v tom okienku, kde sa dá zmeniť aj atribut produktu, (napr. farba...) tam sa cena nezobrazuje spravne. Tam sa cena zobrazuje 2x prepočítana konverným kurzom. Napr. ak má byť cena 1€, zobrazi sa cena 1 / 30.1260 = 0,03. Konkrétne si to môžete pozrieť tu

http://mobilpc-centrum.sk/product.php?id_product=353

S tým si fakt neviem rady.... Snáď niekto kto sa PHP venuje viac...

za akekoľvek rady ďakujem...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Zdravím priaznivcom PS....

Potreboval by som poradiť s jedným problémom. Jedna sa o zobrazenie ceny. Samotné zobrazenie ceny pri dualnom zobrazovani je už v podstate vyriešené a funguje to OK. Ale len pri produktoch ktoré nemajú žiadný atribut. V kateg=orii sa cena zobrazuje dobre, ale pri detailnom pohľade na produkt v tom okienku, kde sa dá zmeniť aj atribut produktu, (napr. farba...) tam sa cena nezobrazuje spravne. Tam sa cena zobrazuje 2x prepočítana konverným kurzom. Napr. ak má byť cena 1€, zobrazi sa cena 1 / 30.1260 = 0,03. Konkrétne si to môžete pozrieť tu

http://mobilpc-centrum.sk/product.php?id_product=353

S tým si fakt neviem rady.... Snáď niekto kto sa PHP venuje viac...

za akekoľvek rady ďakujem...


Ahoj ja to rieším tak, že
1. vytvorím SKUPINU VLASTNOSTÍ v nej potom nasekám vlastnosti produktu.
2. V produkte v záložke info zadám cenu 0€.
3. V záložke kombinácia vyberiem skupinu, potom vlastnosť a kliknem pridať.
4. V položke VPLYV NA CENU zadám zvýšť cenu a napíšem o koľko 1€(keďže 0 + 1 = 1 cena produktu sa mi bude meniť podľa lastnosti).
5. Klinknem pridař túto vlastnosť.
Link to comment
Share on other sites

Ďakujem za odpoveď, no v podstate to vo verzii 1.2 už neriešim. Nezobrazujem ceny dualne, len v €. Na hlavnej stránke mám eurokalkulačku, kde si cenu môže zákaznik prepočítať na SK. A to zákonu vyhovuje. Ešte raz vďaka...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...