Jump to content

nenaběhne instalace


Johnysko

Recommended Posts

Marně se pokouším vůbec sprovoznit instalaci prestashopu.Předtím jsem již měl obchod nainstalovanej na free hostingu asi 3x a v pohodě.Ale teď prostě už nevim.Hosting a domenu mam na serveru www.onebit.cz
Normalne pres FTP nahodim vsechny soubory a chci spustit instalaci jenze ta proste nenaskoci,zkousel jsem snad vsechno mozny a uz si nevim rady,vzdycky to napise neco jako stranka nenalezena a presto tam je a nebo ze nemam pristup ale prava mam podle navodu radsi sem to delal nastaveny spravne takze vazne uz nevim

Link to comment
Share on other sites

po aktivovani hostingu byl v rootu soubor nebo spis link s nazvem "_" ktery ma obstaravat to ze kdyz zadate adresu s www a bez www tak vas to hodi na to sami a potom tam byla jeste slozka www kterou sem smazal.Soubory prestashopu sem hodil vedle slozky www coz by mel byt root ,jediny co muzu zkusit je to hodit do slozky www a tu tam nahrat nic jinyho me nenapada,www.pbtuning.cz

EDIT: tak parada installer vypada ze nabehl jeste tam davam zbyvajici data ale vypada to dobre diky za tvoji poznamku ktera me nasmerovala,moc diky

Link to comment
Share on other sites

Jestli to proběhlo v poho,pak jsi odstranil složku install a přejmenoval složku "admin" třeba "schovka" pak to dopíšeš do adresy ...cz/schovka tak by se ti měla objevit tabulka s přihlášením.Tam vložís meil a heslo zadané při instalaci a...?

Link to comment
Share on other sites

jo v back officu jsem ale dela mi to dve zasadni chyby z nichz jednu mi delalo na freecku taky a zaboha sem ji nemohl vyresit. Porad me to odhlasuje,ted dokonce kdyz v administraci na neco kliknu tak me to proste odhlasi a pise to ze adresa na serveru a v prohlizeci neni stejna,a ta druha chyba je ta ze kdyz jakoby objednavam zbozi tak mi to pise ze k vam nemame jak zbozi dopravit pritom v sekci Carriers jsou tam dve moznosti a obe jsou spravne zaple a aktivovane takze fakt uz nevim,zase cely preinstalovavat se mi to nechce omg


EDIT: pri kazdy akci se to odhlasi a nekdy kdyz se prihlasim uz asi po sty tak to napise neplatny bezpecnostni token nebo tak neco

Link to comment
Share on other sites

hm takze pri instalaci jsem mel vse zaskrtle abych nic nepokazil ale stejne to proste zase po chvili prestane jit,prestanou se nacitat obrazky v BO a kdyz chci treba neco vymazat nebo pridat v administraci tak mi porad vyskakuje ze stranka nenalezena pritom sem s tim nic nedelal,fakt uz me to jebe a nevim co delat,placenej hosting je takhle k nicemu kdyz tam nesprovoznim ani posranej prestashop

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...