Jump to content

Chyba pri vytváraní ďalších obrázkov


Rasto

Recommended Posts

Ahote potreboval by som veľkú pomoc
Pri vkladaní nového tovaru do shopu bez problémov vložím asi 6 kusov nového tovaru a dalej uz nefunguje vkladanie obrázkov a zacne mi vypisovat „Chyba pri vytváraní ďalších obrázkov „ a v ten den uz novy tovar neviem nahodit a na druhy den mi to funguje ale zase iba na 6 nových tovarov bez problemov a zase sa to zopakuje nevie niekto co to je. Takto shop nenaplnim ani do vianoc.

Dakujem za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Mozno bude problem hostingu. Osobne mam zle skusenosti s mediahostom. Pravdepodobne mate zaskrtenu kvotu a rychlo si vycerpate prideleny procesorovy cas. Skuste naplnit obchod na localhoste a potom nahrajte na server obchod aj s databazou. Na fore najdete ako presunut obchod z localhostu.

Link to comment
Share on other sites

Kvoty to asi nebudu prave mi odpisali z hostingu že "ziadne "kvoty" na nahravanie tovarov sa u nas neuplatnuju..." takze som zase na zaciatku nevie mi niekto poradit alebo pomoct.
Budem vdacny za kazdu pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Skuste len pre skusku znovu vygenerovat nahlady obrazkov a potom napiste, co sa stalo. Hint : Preferences >> Image a tam dajte znovu vygenerovat obrazky. Najma ci to dokonci a po akom case. A verzia vasej isntalacie dodatocne moduly a upravy tiez mozete spomenut.

Link to comment
Share on other sites

Viete co ja som prechadzal z oscommerce do presty prehadzoval sa tovar databaza produkty proste vsetko.
Tento problem mam uz do verzie 1.4.1 na ktory sa shop nahadzoval a mam ho do teraz. Medzi tym uz boli 3 aktualizacie na terajsiu verziu 1.4.3 co som si myslel po kazdej aktualizacii ze sa tento problem vyriesi a stale nič.

Obrazky som dal generovat uz niekolko krat tiez ma to napadlo ale nic. Generuje ich dlho lebo mam dost vela obrazkov v obchode a moduly mam standardne.
Nemoze to robit modul, ktory tie obrazky generuje alebo vytvara ked nahadzujem novy tovar ze je tam niečo zle.
Ak to viete urobit mozme sa nejako dohodnut? aj za odmenu:-)

Link to comment
Share on other sites

Dakujem za radu urcite to vyskusam ale neviem ci je to riesenie do buducna ked bude ten problem pretrvavat. Radsej by som zobral keby to vedel niekto vyriesit a mal by som s tým pokoj.
Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...