Jump to content

Problém s instalací (nelze spustit)


leguan

Recommended Posts

Zdravim,
potřeboval bych pomoct s instalací kdo máte víc zkušeností. Nemůžu spustit instalaci a hází mi to chybu /Parse error: syntax error, unexpected $end in .../home/www/index.php on line 29/ Mám hosting u Forpsi (Normal) nikde nemůžu najít co s tim - ve fórech ani v KB. Měl jsem tam dřív Oxid eshop a teď tam dávám Prestu. Ta mi na jednom freewebu jede normálně, což mě se*e. Jsou tam nastavený práva pro soubory a složky (777). Když nastavim v .htaccess memory limit, hodí mi chybu serveru 500. Verze Presty je 1.4
Napadá někoho něco? díky

Link to comment
Share on other sites

Jakou presne verzi presty pouzivate?
Pokud vam nechybi nejaky soubor po uploadu na server muze byt chyba i na hostingu konzultujte s vasi podporou(za ty prachy...).
Jinak memory limit ve vetsine pripadu sdilenych hosteru skrze htaccess nastavovat na vice nejde...mozna jen smerem dolu.

Link to comment
Share on other sites

Verze 1.4.2.5
Mail jsem adminovi poslal, zatím bez odpovědi. Ten memory_limit jsem jen zkoušel, v oxid eshopu se to rozeběhlo. Zkoušel jsem práva 755 i 777 (pouze pro soubory a složky napsané v manuálu)...

Link to comment
Share on other sites

Tak zpráva z Forpsi:
Dobrý den,
zkusil jsem soubor index upravit, nicméně nyní to vypadá, že to bude mít problém v config.inc.php s @ini_set(', pokud toto zakomentuji, nehází to chybu žádnou.

Dále mi bylo sděleno, že chyba je v chybném souboru index.php
Upravil mi confog.inc.php tak, že v něm zůstala jen první řádka, zbytek vymazal.
Takže fakt nevim co s tim, to už jsem na Forpsi nainstaloval 2 jiny eshopy a ok.

Link to comment
Share on other sites

Admin z Forpsi zjistil, že se některé soubory velikostně neshodují a jsou menší (jen některé a v některých složkách). Kopírováno to bylo přes Total Commanderu, který opakovaně rád nahrával 1kB soubory. Zajímavý. Nikdy sem tohle neřešil a nebyl s ním problém. Teď se to kopíruje přes FileZilla a už se spustila instalace......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...