Jump to content

importálási probléma


realzone

Recommended Posts

Sziasztok!

Sikerült csv-ből importálnom a termékeket, szinte minden oké, csak 1 problémám van vele.
Az importálás után az első terméknek a sorban mindig megmarad az eredetije is, meg bekerül a megváltoztatottja is. Szóval nem írja felül, hanem betesz még egyet, persze más id-vel.
De a többi termékkel nincs gond, azok felülíródnak, csak az nem amelyik a csv-ben az első sorban van.
Van erre megoldás?

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Ugyanaz az id szám mindig.
Az érdekesség az, hogy megcsinálom a csv-ben a termékeket egymás után növekvő ID-vel és az importálás után az elsőt a sorban mindíg átírja más ID-re az összes többi jó, de az első az soha.
Azt is próbáltam, hogy újra importáltam a termékeket, és megnéztem, hogy az elsőnek milyen ID-t adott előzőleg azt átírtam arra, hogy akkor majd talán felül írja, de nem írta felül ígysem, hanem megint létrehozott egy másikat.

Link to comment
Share on other sites

Bármelyik terméket átírja, amelyik csv file első sorában van.
Közben van egy másik gondom is.
Ha vásárlóként belépek az áruházba, akkor a kategóriák ablakban eltűnnek a kategóriák, az ablak megmarad, csak a tartalma tűnik el.
Szerinted mi lehet, telepítsem újra?

Ja és még egy.
Közben tesztelgetem a 1,4,3,0-ás shopot, de a back office teljesen angol, erre van magyarázat?

Link to comment
Share on other sites

elég sok a hiba, lehet újra kéne rakni, de legalább is újra felmásolni a fájlokat
a nyelvet manuálisan kell feltenni.
a termék importot nem értem mi lehet, ilyennel még nem találkoztam

Link to comment
Share on other sites

Szia!

php myadminból ki exportáltam a ps_tab_lang táblát, és próbaképpen visszaimportáltam egy eredetit, ahol nincs lefordítva, de ugyanúgy megőrizte a magyar nyelvet.
Valamit nem csináltam jól, vagy nem ebben tárolja a tabok fordítását?

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm!
Működik.

Jövök neked néhánnyal. :-)

Azt esetleg meg tudnád írni nekem, hogy modulok formázását hol tudnám piszkálgatni?
pl: legyen más szín, más betűtipus, méret stb...
Olvasgattam, hogy a global css-ben kéne ezeket megoldani, de azt viszont nem tudom, hogy ott mit is keressek.
Gondolom a megfelelő tpl file-t, megnyitom, de ott nem tudom, hogy egyátalán a global css van e hozzárendelve, és ha igen akkor egy adott div tulajdonságait hol keressem a globalban, vagy esetleg valami más css-ben.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...