Jump to content

Potvrdenie objednávky zákazníkom-overenie emailu


jbeles

Recommended Posts

Neviem, či toto už niekto riešil, ja som nič nenašiel. Myslím si, že sa to týka viacerých. Keď sa zákazník zaregistruje, uvedie ako prvé svoj email. Keď zapíše nesprávny email, vlastne s ním nie je možná žiadna ďalšia komunikácia. Nesprávny alebo falošný email môže byť kvôli chybe pri registrácii, ale aj vedome, s cieľom vystreliť si z niekoho, lenže na môj účet. Kľudne môžem poslať tovar niekomu, kto si to ani neobjednal. Aj keď dostal potvrdenie o objednávke, ignoruje ho. Keď mu príde tovar, samozrejme ho ani neprevezme. Tovar sa mi síce vráti, ale poštovné už nikto nezaplatí. Chcel by som vyriešiť, aby zákazník musel potvrdiť, že naozaj on si objednal tovar. Najlepšie by bolo doplniť potvrdzovací email o možnosť kliknutia na potvrdzovací text, ktorý by mi došiel na môj mail. Až potom by som začal pracovať na objednávke. Samozrejme, nevyrieši to všetky problémy.

Link to comment
Share on other sites

Já to řeším tak, že zboží odesílám až po provedené platbě - tím odpadne otázka, zda si ho neobjednal někdo "jen tak".
Nevyzvednutí zásilky to sice nevyřeší, ale to stejně na 100% vyřešit nelze... Tedy, mimo osobní odběr, samozřejmě....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...