Jump to content

Prepojenie databázy s iným e-shopom pomocou XML


Kexo

Recommended Posts

Ahojte,

akurát robím svoj e-shop a mám svojho dodavatela. Tento dodavatel ma svoj eshop kde ma tak 10 000 produktov. Poskytol mi cely jeho zoznam produktov v XML a taktiez aj cennik.

Vedeli by ste mi poradit ako ho importujem alebo ako s nim pracovat. ???

Ide mi hlavne o to aby sa automaticky alebo mozno aj manualne dali aktualizovat vsetky produkty naraz.

Rucne by som nebol schopny kontrolovat jeho ceny ktore sa menia kazdy den a hlavne kazdy den pridavaju a odoberaju produkty ktore by som mal ja v ponuke ale on by ich nemal na sklade.


Nakolko ja mam velkoobchodne ceny tak tie su nizsie ako pre konecnych spotrebitelov a preto by som potreboval nech mi na kazdy produkt nahodi cca 20% maržu. Potom by som si mohol rucne na vybrany produkt zase cenu znizit.

Vedeli by ste mi poradit ako mam teda postupovat ?

Link to comment
Share on other sites

mne by nevadilo keby si raz tyzdenne musim aktualizovat eshop aj rucne. Len neviem ako sa s tym robi. Nikdy som neimportoval nejake veci cez XML tak potrebujem nejake vysvetlenie. Alebo aspon kde zacat.

Niesom zas blby z toho ... len som to nikdy nerobil :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

mne by nevadilo keby si raz tyzdenne musim aktualizovat eshop aj rucne. Len neviem ako sa s tym robi. Nikdy som neimportoval nejake veci cez XML tak potrebujem nejake vysvetlenie. Alebo aspon kde zacat.

Niesom zas blby z toho ... len som to nikdy nerobil :-)

 

Ako si to poriesil??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...