Jump to content

Spravny vypis objednavky

Peto
 Share

Recommended Posts

Komu spravne fachci, vypis objednavky , ktoru obdrzite vy( teda je tam evid. cislo, produkt, mnozstvo ).

Pouzil som preklady co su uvedene "http://www.prestashop.com/forums/viewthread/8889/hlsenie_chb__vetky_chyby_hlste_do_hlavneho_fra_bug_report_v_anglitine/slovensk_preklad__pripomienky_nvrhy_ladenie"

Zakaznikovi pride spravne vyplnena objednavka, ja vsak dostanem objednavku bez evid cisla, nazvu produktu a mnozstva.

DIk P.

Komu spravne fachci, vypis objednavky , ktoru obdrzite vy( teda je tam evid. cislo, produkt, mnozstvo ).

Pouzil som preklady co su uvedene "http://www.prestashop.com/forums/viewthread/8889/hlsenie_chb__vetky_chyby_hlste_do_hlavneho_fra_bug_report_v_anglitine/slovensk_preklad__pripomienky_nvrhy_ladenie"

Zakaznikovi pride spravne vyplnena objednavka, ja vsak dostanem objednavku bez evid cisla, nazvu produktu a mnozstva.

DIk P.

Peto ty spamere :)
myslim,ze mas podelanou databazi.
Nemazal si nahodou neco????

S akou databazou ? Co konkretne myslis....
Neviem ako by to malo spravne chodit, aj tak to tu nikdo nenapise.. do prdele...
jedine co zmazem tak asi seba :-) Neviem vobec kde by mohla byt chyba...

Problem bol v slovenskej verzii (root \ modules\mailalerts\mails\sk subor new _order.html ), pouzil som povodny teda AJ, prelozil som nazvy, mam spravny vypis objednavky...frci, ale bez diaktritiky ...

Jednoduchsie je to tak ze v tom subore new_order.html sa vyhodi 42 - 45 riadok

<!-- Products -->
   {products}
   {discounts}
<!-- Footer: prices -->

a namiesto toho sa tam da iba

{items}

tak to je totiz v tom anglickom - potom nie je treba prepisova do slovenciny.