Jump to content

Doporučená prodejní cena


Recommended Posts

Úprava, která přidá možnost zobrazení tzv. "Doporučené prodejní ceny". Doporučená cena se pak zobrazuje jak v seznamu zboží, tak u samotného detailu produktu. Ukazuje i kolik % a jakou částku zákazník ušetří.

>> Možnost editace ceny přímo v BO u ceny produktu
>> Pokud nezadáte doporučenou cenu, pak se u produktu nezobrazí
>> Upraveno pro verzi 1.4
>> Nutné upravit překlad obchodu i administrace (RRP, recommanded retail price, you save)
>> Nutné přidání sloupce databáze pomocí PhpMyAdmin(nebo něčeho podobného)
>> Pokud máte u zboží vlastní slevu, zobrazují se obě hodnoty (sleva od RRP a sleva od vaší ceny)

Originální post na fóru

http://www.prestashop.com/forums/viewthread/36824/third_party_modules/modification_rrp_recommended_retail_price

doporucena_cena.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dle přiloženeho postupu jsem to zkousel na verzi 1.4.3 a 1.4.2 nekamaradi se to semnou ... sice se vsechno vytvori ale

2 chyby
zboží musí být minimálně v jedné kategorii
zboží musí být ve výchozí kategorii

no a to prave zmizne.....neni mozne toto nastavit
plus texty u zbozi zacnou byt nesmyslne......

neresil uz to nekdo kde je chyba?

Takže vyřešeno : Pro všechny co by je to zajímalo .. Vy ( stejně jako jako ) co mate jiny prefix nez PS_ musí te postupovat dle originálního návodu.
Pak to funguje jak má ( hold člověk je línej .. ctrl+C/V ne vždy funguje )

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

tak mě to na 1.4.4.0 taky nefunguje, zkoušel jsem to prvně podle originálního návodu v1.5 a pak i hotovou úpravu v1.4, ale obojí se stejným výsledkem. V BO je vše v pořádku, ale jakmile v obchodě kliknu na jakékoliv zboží, zobrazí se jen bílá stránka a nic víc..

 

EDIT: tak se s tím drbu už od rána a pro jistotu to nefunguje ani po nahrání zálohy, pořád stejnej problém :o/

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
×
×
  • Create New...