Jump to content

PAYU a Prestashop


Birkof

Recommended Posts

Setkal se někdo s modulem využívající PAYU? Rád bych jejich služby využíval, ale nevím jak. Díky za info.


Dobrý den

pracuji v PayU. Prestashop máme připravený, ale v trošku starším vzhledu. Myslím, že by se to dalo i tam použít. Jinak pracujeme na rozšíření a jak to bude, tak se to objeví i na našem webu.

Pokud máte zájem o ten starší Prestashop, tak mi prosím napište na [email protected]

Pěkný den
Link to comment
Share on other sites

Zde je Prestashop PayU modul

Modul se nahraje primo na FTP k instalaci Prestahopu. Podle obsahu složek (modules, mails). Modul se pak objeví v administraci eshopu, kde je potřeba jej nainstalovat. V nastaveni u modulu je pak potreba vyplnit sve ID udaje od PayU.

Instalace je jednoduchá a naprosto stejná, jako u všech ostatních PS modulů:
1. Obsah zip souboru s modulem tvoří dvě složky: Mails a Modules. Obsah těchto složek je třeba nakopírovat na FTP do stejnojmenných složek.
2. V administraci PS pak modul PayU (objeví se v záložce "Payments") aktivujete tlačítkem Nainstalovat a tlačítko Konfigurace slouží pro nastavení parametrů zaslaných z PayU.

PayU_module.zip

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zde je Prestashop PayU modul <br/><br/>Modul se nahraje primo na FTP k instalaci Prestahopu. Podle obsahu složek (modules, mails). Modul se pak objeví v administraci eshopu, kde je potřeba jej nainstalovat. V nastaveni u modulu je pak potreba vyplnit sve ID udaje od PayU.<br/><br/>Instalace je jednoduchá a naprosto stejná, jako u všech ostatních PS modulů:<br/>1. Obsah zip souboru s modulem tvoří dvě složky: Mails a Modules. Obsah těchto složek je třeba nakopírovat na FTP do stejnojmenných složek. <br/>2. V administraci PS pak modul PayU (objeví se v záložce "Payments") aktivujete tlačítkem Nainstalovat a tlačítko Konfigurace slouží pro nastavení parametrů zaslaných z PayU.

 

Převelice děkuji, vše po instalaci vypadá dobře.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Je škoda, že to nemají vyřešené stejně jako to má GoPay, kde mají odkaz ke stažení pluginu přímo na webu a pravděpodobně na něm pracuje přímo jejich tým :(

Pokud se aktualizovaný plugin neobjeví do pár dní, budeme muset zvolit konkurenci, což bych nerad :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

funguje vám to? Nainstaloval jsem modul, nastavil ty 4 hodnoty a na payU.cz nejdříve teda zřídil "POS" a když chci vyzkoušet platební metodu "testovací platba" tak to skončí neúspěšně na url: nok.php

 

vidět to lze na www.autoecho.cz

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Pokud byste měli problém s implementací PayU, napište prosím na naši podporu nebo volejte zdarma na tel. 800 227 228

 

No o to jsem se pokoušel a setkal jsem se pouze s neochotou,že si mám vše vyřešit sám. Přitom jsem 3 týdny vyřizoval smlouvu,která je teď k ničemu. Testovací platba je funkční ,tak jsem měl podle informací za to,že to bude OK. Bohužel po spuštění ostrého provozu se vrací po odeslání objednávky jen nok.php .

Prestashop 1.4.7.3

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zdravím, využívám PayU, ale i když je transakce doknčena a peníze připsány a já si následně změním stav objednávky, vždy se mi pak po nějaké chvíli doplní samo od sebe status PayU. nEVÍTE JAK TOMU ZRABRÁNIT, ABY MI TO TAM STÁLE VYSKAKOVALO, KDYŽ OPERACE PROBĚHLA A JE SKONČENA? Děkuji.

 

payu_stav.JPG

payu_stav.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Díky za info, ale pozdě, konkurence byla rychlejší, takže PayU jsem nahradil GoPay, měli vše připravené a funkční.

 

Taky jsem chtela vyuzit GoPay, uzavrela jsem smlouvu, nainstalovala jsem modul a provedla testovani. Sice vse fungovalo, bohuzel se ale modul choval nestandardne v pripade, kdy se platba "zakaznikovi" nepovedla (napriklad pri zadani spatneho cisla bankovni karty nebo nedostatku prostredku). Objednavka se automaticky zrusila (!) a zakaznik nedostal moznost platbu zopakovat napriklad s jinou kartou nebo bank. prevodem. Pro me zcela nepouzitelne. :-( Zadny zakaznik si nebude znovu plnit kosik stejnym zbozim, nehlede k tomu, ze pokud se snazil koupit posledni kus, je tento kus blokovan onou zrusenou objednavkou. Na GoPay mi nepomohli, naopak pry je to takto spravne, aby nedochazelo k dvojitym objednavkam. Podle me je to ale presne naopak. Nevite nekdo, jak toto funguje s modulem PayU?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...