Jump to content

[Solved] Modul dobírka pouze v angličtině


adjon

Recommended Posts

Děkuji za upravený modul dobírka 1.1 , vše mi funguje na instalaci 1.4.0.17 - s drobnou chybkou - objevuje se mi pouze s anglickým textem - nevíte někdo co s tím ? Děkuji za radu Robert
omlouvám se omylem jsem založil nové vlákno

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za upravený modul dobírka 1.1 , vše mi funguje na instalaci 1.4.0.17 - s drobnou chybkou - objevuje se mi pouze s anglickým textem - nevíte někdo co s tím ? Děkuji za radu Robert


)translate/vyber moduly/cz vlajka.... a preloz si ho ( muzes pouzit google, ale stejne pak budes muset trochu doladit )
Link to comment
Share on other sites

Děkuji za upravený modul dobírka 1.1 , vše mi funguje na instalaci 1.4.0.17 - s drobnou chybkou - objevuje se mi pouze s anglickým textem - nevíte někdo co s tím ? Děkuji za radu Robert


)translate/vyber moduly/cz vlajka.... a preloz si ho ( muzes pouzit google, ale stejne pak budes muset trochu doladit )


Děkuji za radu ohledně překladu modulu- bohužel se mi to nedaří. Nožná je zakopaný pes v tom, že jsem testoval soubory dobírka a hotově - poté jsem instaloval jiné verze, které teď chodí. Předchozí odstraněno přes adminitraci. Teď pokud nahlédnu přes FTP - tyto moduly jsou zde stále uvedeny a nelze je odstranit ani rozkliknout. Navíc se nějak aktualizují, protože datum vytvoření je vždy aktuální datum v čase 00:04 - setkal se s tím někdo? Jak tyto soubory odstraním ? Ono je totiž vše uvedeno i u překladu 2x Díky
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jen takovy napad ohledne tech modulu, zkontrolujte si jestli ty jine verze nejsou stale zavesene (Pozice modulu, hook modules) takze by bylo potreba je z toho dat pryc a potom coz je mozna i rychlejsi pokud jste je opravdu odinstalovali a smazali, ale stale tam jsou pak jsou taky i v databazi takze najit a vymazat z ni. Pak si dejte nove verze. Obcas zlobi i cache v preste i prohlizeci proto nemusi neco jit tak jak ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

čaues parto, dle návodu jsem se dohrabal kladného výsledku podle http://www.prestasho...hip2pay__st__40 Vše fungovalo dokonale až na dobírku od http://www.prestasho...ay/page__st__80 od Maria_M, která byla v angličtině. To by ani tak nevadilo ale při překladání jsem zjistil, že přeložený už je. když jsem ho resetoval i znovu reinstaloval začalo to házet chybu, že už tam je, přitom nebyl atd.... nyní cokoli udělám, nemám šanci aby se platební modul zobrazil při výběru platby..... poradíte pls??

 

PrestaShop™ 1.4.5.1

 

Díky!

 

P.S. ještě malinký postřeh, u zavěšení se klasicky u Payment vypisujou 3 moduly ale viditelné jsou pouze dva převod a hotově...(pokud to někomu pomůže jako nápověda)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...