Jump to content

[Solved] Shop prestal fungovat?


bobaes

Recommended Posts

Ahojte. Dnes mi prestal eshop uplne fungovat. v back office mozem nastavit cokolvek, ked dam ulozit- neulozi to. sice napise, ze zmena v nastaveni bola uspesna, ale neulozi. vyberiem si v statistike dnesny den, nezobrazi ho. Vsetko je funkcne, ale cokolvek urobim, nic sa nezmeni. a vo front office vsetko naoko funguje, ak vsak chcem vlozit produkt do kosika vypise mi hlasku "Máte maximálne dostupné množstvo pre tento produkt." a to je vsetko. Prosim o pomoc. Vcera som prestavila obchod na pouzivanie friendly url, a vygenerevala som .htacces subor. mohla som tym nieco poskodit? mam ale pocit, ze to nejde od dnesneho rana, lebo este mi zazanmenalo nejake pristupy na stranku - v statistike zobrazeniea stranok za mesiac(dnes je prvy den v mesiaci, cize bolo tam 5 zobrazeni) a od vtedy akoby to neslo.....

viete niekto poradit, co s tym?
dakujem.

eshop www.capacky.sk

Link to comment
Share on other sites

ahojte, stale to nejde. v back office nemam pristup k nicomu. neviem ani len vypnut, resp. zapnut produkt. neviem urobit nic...
vcera som zapla friendly url, vygenerovala som .htaccess. dnes nejde nic....
skusila so odstranit .htaccess, samozrejme potom ale nejde frontoffice... nechala som tam prazdny .htaccess subor, aj tak nic...
friendly url neviem vypnut, kedze sa mi v back office neda urobit nic.

mam pocit akoby mi nieco zabranilo v pristupe, preco ale nejde ani vlozenie do kosika, resp. ani registracia, prihlasenie....

prosim o nejaky napad. sa stym eshopom sa hram uz dlho, vsetko sa musim ucit, kedze vsetko robim sama, ak to nepojde, ma porazi......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...