Jump to content

Çeviri Bölümünde yazdığımı kaydetmiyor (Acil)

Recommended Posts

PrestaShop 1.3 versionu çok güzel çalışıyordu. Güzel bir dil paketi yüklemiştim. Onun üzerindeki eksik olan Çevirileride dün çevirdim ve kaydettim bir sorun olmadı. Fakat bugün baktığımda temanın için olan çevirisi kaybolmuş. Modül Çevirilerine gidiyorum. Mesela Check Out çevirisini buluyorum Ödeme Yap yazıyorum. Kaydediyorum. Başarıyla kaydedildi deyip kaydetmiyor. Ve tekrar girdiğimde Ödeme yap yazdığım gözükmüyor. Acil Yardım Lütfen...

PrestaShop Orjinal Temada Sorun Çıkarmıyor. Fakat Bu temada sorun çıkarıyor....

Demo: http://www.hackmega.com/prestashop13/

• 1 year later...

selam arkadaşlar yeni bir konu açmak istemedim forum kirliliği olmaması adına bende şöyle bir hata vermekte

You don't have permission to access /siteismi/adminxxxl/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

sürüm olarak PrestaShop™ 1.5.3.1 kullanıyorum permisyon ne yaptıysam hata verdi bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin.

• 2 weeks later...

selam arkadaşlar yeni bir konu açmak istemedim forum kirliliği olmaması adına bende şöyle bir hata vermekte

You don't have permission to access /siteismi/adminxxxl/index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

sürüm olarak PrestaShop™ 1.5.3.1 kullanıyorum permisyon ne yaptıysam hata verdi bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin.

Merhaba Mehmet Bey,

Permission yani izin olmadığı için bu hata ile karşılaşmaktasınız, bu klasör ve alt dizinindeki dosya & klasörlere ftp ya da hosting paneli üzerinden izin vermeniz gerekmektedir. Eğer yine sorun yaşarsanız bu durumu hosting sağlayıcınız ile görüşebilirsiniz.

Gelişmelerle ilgili olarak ya da farklı bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle paylaşırsanız elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

İyi çalışmalar dilerim.