Jump to content

Verze 1.4.2.5 co se vlastně změnilo ?


djmila

Recommended Posts

Otázka - Má cenu z 1.4.1 updatovat? Docela mi to nas*alo :D začal jsem přidávat produkty, prostě dělat na webu, udělal theme, přidáno nějakých 1200 produktů a nemam 100% jistotu ze vse bude makat.... ma to tedy cenu? :)

děkuji :)

Link to comment
Share on other sites

Otázka - Má cenu z 1.4.1 updatovat? Docela mi to nas*alo :D začal jsem přidávat produkty, prostě dělat na webu, udělal theme, přidáno nějakých 1200 produktů a nemam 100% jistotu ze vse bude makat.... ma to tedy cenu? :)

děkuji :)


Při správném postupu o nic z toho co jsi vyjmenoval nepřijdeš .

Po přečtení changelogu co mi kluci tu nechaly .... je nutno ( pro mě zase páteční večer v (!) )
Link to comment
Share on other sites

Otázka - Má cenu z 1.4.1 updatovat? Docela mi to nas*alo :D začal jsem přidávat produkty, prostě dělat na webu, udělal theme, přidáno nějakých 1200 produktů a nemam 100% jistotu ze vse bude makat.... ma to tedy cenu? :)

děkuji :)


Při správném postupu o nic z toho co jsi vyjmenoval nepřijdeš .

Po přečtení changelogu co mi kluci tu nechaly .... je nutno ( pro mě zase páteční večer v (!) )


Aký je teda správny postup? Väčšina manuálov je o prechodoch na o celý stupeň vyššiu verziu. Je možné použiť postup podľa tohto autora resp. ako to urobiť správne?
Link to comment
Share on other sites

ale neviem ten postup, takže:

Vezměte staré soubory ze složek mails, modules, img, downloads (pokud využíváte) a popřípadě také aktuálně používanou šablonu a přehrejte je do nové verze.
Zkopírujte soubor config/settings.inc.php do nové verze

zvyšok všetko nové?
to je celé?

Link to comment
Share on other sites

ještě takový dotaz, a už mi to u presty docela SE*E, bylo tomu tak už i u 1.3..

hromadu obrázků na hostignu prostě přepsat při updatu nelze a proto tomu furt nevěřím, když na 100% nepřepíšu vše při zpětném nahrávání

Když se např. obrázky mění scriptem - měni velikosti, apod. Tak je u nich nastaven jiný vlastník, nelze je přepsat ani smazat...je tomu tak i u obsahu složek mails/cs, desítky složek v modules a taky v translations/cs....

Dělá Vám to taky nebo jen mě? Vlastník lze změnit přes poskytovatele, ale buzerovat stále kvůli chybě presty poskytovatele se mi nechce.....

Link to comment
Share on other sites

ještě takový dotaz, a už mi to u presty docela SE*E, bylo tomu tak už i u 1.3..

hromadu obrázků na hostignu prostě přepsat při updatu nelze a proto tomu furt nevěřím, když na 100% nepřepíšu vše při zpětném nahrávání

Když se např. obrázky mění scriptem - měni velikosti, apod. Tak je u nich nastaven jiný vlastník, nelze je přepsat ani smazat...je tomu tak i u obsahu složek mails/cs, desítky složek v modules a taky v translations/cs....

Dělá Vám to taky nebo jen mě? Vlastník lze změnit přes poskytovatele, ale buzerovat stále kvůli chybě presty poskytovatele se mi nechce.....


mel sem ten samej problem ale jinak nez přes hosting nelze vyřesit , piš podpoře za co je platiš ;-)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...