Jump to content

[VYRIEŠENÉ] Nova verzia 1.4.2.5


vladox

Recommended Posts

Su zname bugy, ale presta je uz raz taka. Mnozstvo bolo zredukovane ale obcas sa nieco vyskytne. Bol nejaky prbolem s OPC ale inak nic specialne. 1.4.2.5 by sa dala nazvat ako RTM verzia. 1.4.0.17 bola taka alfa verzia

Link to comment
Share on other sites

a čo sa týka databázy, môžem mať tú istú? Ak nevyjde niečo a budem skúšať niečo meniť s novou verziou, potom ju trebárs vymažem (novú verziu), ak budú problémy, neostanú tam zvyšky v databáze prepísané z novej verzie, ktoré budú vadiť, akl by som sa vrátil k pôvodnej verzii?

Link to comment
Share on other sites

databazu tiez treba zalohovat!!! bud cez phpmyadmin alebo sa to da aj cez administraciu. Pocas upgradu sa vacsinou meni struktura alebo niektore hodnoty v databaze takze zaloha je nutna pre istotu. Tiez je mozne to urobit aj cez konzolu ale to je viac pokrocily sposob pre rozsiahle databazy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nestalo sa náhodou niekomu to čo mne. Prestal mi reagovať obchod po tom čo som skúšal modul Zákaznícky odporúčací program. Po volaní kategórie, kontaktov (aj iné info) alebo produktu pošle do prehliadača iba prázdne okno bez kódu.




------------------Vyriešené podľa českého fóra------------------
http://www.prestashop.com/forums/viewthread/104586/instalace_konfigurace___aktualizace_upgrady/vyeeno_nezobrazuje_se_front_office

Problém bol v smarti 2-3. Prepol som na smarty 2 reloadol a následne vátil na používanie smarty 3 a všetko je ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...