Jump to content

Zmizela moznost osobniho prevzeti


undeathquarteer

Recommended Posts

Zdravim, na PS 1.3.2 jsem instaloval modul dobirka, pote jsem si ale vsimnul, ze se pri vyberu dopravy nezobrazuje moznost osobniho prevzeti i presto, ze je aktivovana.

Nesetkal se s tim uz nekdo?

Diky za kazdou radu.


a co ship2pay mas ?
Link to comment
Share on other sites

Platebnich? Bank. prevod, Gopay a Dobírka v0.8,platby na dobírku s poplatkem. Na 1.4 nejedu tenhle shop z par duvodu (nezobrazi korektne sablonu co mam, nemam jistotu ze vsechnu ostatni moduly pojedou bez problemu na 1.4).


a ted mi vysvětli jak tohle chces rozjet bez ship2pay ? kdyk v tom musi mit při platbě ten zakazník bordel .....
Link to comment
Share on other sites

To nevim tedy, neprislo mi to jako bordel, vybere si dodani a pak platbu, neprislo mi na tom nic bordelozniho (jasne teda ze kdyz by dal osobni prevzeti, tak mu sice zase bude nabidnuta dobirka ale spoleham na to, ze to snad kazdemu musi dojit).
Takze rikas, ze ship2pay pomuze?

EDIT>
Tak ship2pay jsem nainstaloval podle>http://www.prestashop.com/forums/viewthread/76225/

ale i kdyz instalace probehla uspesne, nikde modul v seznamu modulu nevidim, co to?

Link to comment
Share on other sites

To nevim tedy, neprislo mi to jako bordel, vybere si dodani a pak platbu, neprislo mi na tom nic bordelozniho (jasne teda ze kdyz by dal osobni prevzeti, tak mu sice zase bude nabidnuta dobirka ale spoleham na to, ze to snad kazdemu musi dojit).
Takze rikas, ze ship2pay pomuze?

EDIT>
Tak ship2pay jsem nainstaloval podle>http://www.prestashop.com/forums/viewthread/76225/

ale i kdyz instalace probehla uspesne, nikde modul v seznamu modulu nevidim, co to?


a co prava souboru ? maš nastavený
Link to comment
Share on other sites

Top byla prvni vec, co jsem kontroloval, mam zobrazeny vsechny..jo a verzi PS nemam 1.3.2 jak jsme psal na zacatku ale 1.3.2.3, takze jestli treba nevznika v teto verzi bug, co blokuje tenhle modul..pac, kdyz jsem odebral modul dobirka 0.8, tak jsem myslel, ze by se tedy melo vse vratit do puv stavu, jenze to se nestalo..osobni odber porad chybi..predtim jsem jeste menil omezeni dopravcu na zeme (CR a Slovensko), tak to je posledni co me napada, ze by na to mohlo mit vliv.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...